YAML Translation Import (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Translation settings
hu: Fordítási beállítások

en: Overwrite non-customized translations
hu: A nem testreszabott fordítások felülírása

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
hu: „%string” importálása kihagyva nem megengedett HTML elem vagy hibás formázás miatt.

en: Translation directory
hu: Fordítási könyvtár

en: Overwrite customized translations
hu: Testreszabott fordítások felülírása
