YAML Translation Import (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Language
he: שפה

en: Import
he: יבוא

en: Options
he: אפשרויות

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: Overwrite non-customized translations
he: לדרוס תרגומים שלא עברו התאמה עבור אתר זה

en: Overwrite customized translations
he: דריסת תרגומים שהותאמו עבור אתר זה
