YAML Translation Import (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Import
ru: Импортировать

en: Options
ru: Опции

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Translation settings
ru: Настройки переводов

en: Overwrite non-customized translations
ru: Перезаписать неперсонализированные переводы

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
ru: Импорт строки "%string" не выполнен из-за недопустимого или повреждённого HTML.

en: Translation directory
ru: Каталог перевода

en: Overwrite customized translations
ru: Перезаписать персонализированные переводы

en: @language translations imported: @number added, @update updated, @delete removed.
ru: @language переводы импортированы: @number добавлено, @update обновлено, @delete удалено.
