YAML Translation Import (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Import
sv: Importera

en: Options
sv: Alternativ

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Translation settings
sv: Inställningar för översättning

en: Overwrite non-customized translations
sv: Skriv över ej anpassade översättningar

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
sv: Import av sträng "%string" hoppades över på grund av otillåten eller felaktig HTML.
