YAML Translation Import (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Translation settings
tr: Çeviri ayarları

en: Overwrite non-customized translations
tr: Çevrilmemiş dizelerin üzerine yaz

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
tr: İzin verilmeyen ya da yanlış biçimli HTML nedeniyle "%string" dizgesinin içe aktarımı atlandı.

en: Translation directory
tr: Çeviri dizini

en: Overwrite customized translations
tr: Özelleştirilmiş çevirilerin üzerine yaz
