YAML Translation Import (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Language
az: Dil

en: Import
az: İmport

en: Options
az: Seçimlər

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Translation settings
az: Tərcümə parametrləri
