YAML Translation Import (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Language
et: Keel

en: Import
et: Impordi

en: Options
et: Valikud

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: Overwrite non-customized translations
et: Kirjuta üle kohandamata tõlked

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
et: Stringi "%string" importi ei teostatud lubamatu või katkise HTML-i tõttu.

en: Translation directory
et: Tõlgete kataloog

en: Overwrite customized translations
et: Kirjuta üle kohandatud tõlked
