YAML Translation Import (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Import
fi: Tuo

en: Options
fi: Valinnat

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Translation settings
fi: Kääntämisen asetukset

en: Overwrite non-customized translations
fi: Ylikirjoita ei-kustomoidut käännökset

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
fi: Merkkijonon "%string" tuonti ohitettiin johtuen puuttuvasta tai väärinmuotoillusta HTML:stä.
