YAML Translation Import (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Import
lv: Importēt

en: Options
lv: Iespējas

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi
