YAML Translation Import (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Import
pt: Importar

en: Options
pt: Opções

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Translation settings
pt: Definições de tradução

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
pt: A importação da expressão "%string" foi ignorada devido à inclusão de HTML não permitido ou mal formado.
