YAML Translation Import (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Import
uk: Імпортувати

en: Options
uk: Опції

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Translation settings
uk: Параметри перекладу

en: Overwrite non-customized translations
uk: Перезаписувати неперсоналізовані переклади

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
uk: Втягування рядка "%string" не було виконано через недозволений чи пошкоджений HTML.

en: Translation directory
uk: Каталог перекладу

en: Overwrite customized translations
uk: Перезаписувати персоналізовані переклади
