YAML Translation Import (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Import
ca: Importa

en: Options
ca: Opcions

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Translation settings
ca: Configuració de la traducció

en: Overwrite non-customized translations
ca: Sobreescriu les traduccions no personalitzades

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
ca: S'ha omès la importació de la cadena " %string" a causa de l'HTML no permès o mal format.

en: Overwrite customized translations
ca: Sobreescriu les traduccions personalitzades
