YAML Translation Import (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Import
hi: आयात करें

en: Options
hi: विकल्प

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Translation settings
hi: अनुवाद सेटिंग
