YAML Translation Import (8.x-1.3) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Language
no: Språk

en: Options
no: Valg

en: Multilingual
no: Flerspråklig

en: Translation settings
no: Innstillinger for oversettelser

en: Overwrite non-customized translations
no: Overskriv ikke-tilpassede oversettelser

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
no: Strengen "%string" ble ikke importert på grunn av HTML som ikke er tillatt eller feilskrevet.

en: Translation directory
no: Katalog for oversettelser

en: Overwrite customized translations
no: Skriv over tilpassede oversettelser
