YAML Translation Import (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Import
nl: Importeren

en: Options
nl: Opties

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: Overwrite non-customized translations
nl: Niet-aangepaste vertalingen overschrijven

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
nl: Import van string '%string' is overgeslagen vanwege verboden of incorrecte HTML.

en: Translation directory
nl: Vertalingenmap

en: Overwrite customized translations
nl: Aangepaste vertalingen overschrijven
