YAML Translation Import (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Import
oc: Importar

en: Options
oc: Opcions

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Translation settings
oc: Paramètres de traduccion
