YAML Translation Import (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Import
sk: Importovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Translation settings
sk: Nastavenia prekladu
