YAML Translation Import (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Import
lt: Importuoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos
