YAML Form (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (53 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Manage
sr: Управљај

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Color
sr: Боја

en: Role
sr: Улога

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: IP address
sr: IP адреса

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: form
sr: формулар

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања
