YAML Form (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (93 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Container
az: Konteyner

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: Access
az: İcazə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Manage
az: İdarə et

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Off
az: Söndürülüb

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Details
az: Detallar

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Table
az: Cədvəl

en: Color
az: Rəng

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Reference
az: Istinad

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Form
az: Forma

en: Provided by
az: Tərəfindən təmin

en: Telephone
az: Telefon

en: Page settings
az: Səhifə parametrləri

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Debugging
az: Sazlama

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir

en: Structure
az: Struktur

en: Language select
az: Dil seçimi

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: An autocomplete text field.
az: Avtomatik tamamlama mətn sahəsi.

en: Type of item to reference
az: İstinad ediləcək elementin növü

en: Reference method
az: İstinad üsulu
