YAML Form (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (131 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Subject
lv: Temats

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Container
lv: Konteiners

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Submission information
lv: Iesnieguma informācija

en: Off
lv: Izslēgts

en: To
lv: Kam

en: Preview message
lv: Vēstules priekšskatījums

en: From
lv: No

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Table
lv: Tabula

en: Color
lv: Krāsa

en: Role
lv: Loma

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Users
lv: Lietotāji

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Days
lv: Dienas

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Reference
lv: Atsauce

en: Results
lv: Rezultāti

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Submitted values are
lv: Iesniegtās vērtības ir

en: Previous submission
lv: Iepriekšējais iesniegums

en: Next submission
lv: Nākamais iesniegums

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lv: Iespējot formu un aptauju veidošanu.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Form
lv: Forma

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: Provided by
lv: Nodrošina

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Translate
lv: Tulkot

en: Element
lv: Elements

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: IP address
lv: IP adrese

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Pipe (|)
lv: Atdalītājs (|)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: form
lv: forma

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
lv: Atdalīts opcijas ir vairāk piemērotas izmantošanai atskaišu, garfiku un statistikas veidošanai izklājlapu lietojumprogrammās.

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
lv: Kompakts opcijas ir vairāk piemērotas datu importam citās sistēmās.

en: draft
lv: melnraksts

en: Add form
lv: Pievienot formu

en: Submitter
lv: Iesniedzējs

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.
