YAML Form (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (67 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Table
kk: Кесте

en: Color
kk: Түс

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Results
kk: Нәтижелер

en: and
kk: және

en: Translate
kk: Аудару

en: form
kk: форма
