YAML Form (8.x-1.0-alpha7) - en to br translation catalogue (21 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ
