YAML Form (8.x-1.0-beta10) - en to hy translation catalogue (110 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: error
hy: սխալ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: updated
hy: թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Count
hy: քանակ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Code
hy: Կոդ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: Rows
hy: Տողեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Source
hy: Աղբյուր

en: characters
hy: նիշերը

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: MB
hy: ՄԲ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: notice
hy: տեղեկացում

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: Author information
hy: Հեղինակի մասին ինֆորմացիա

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: %module module installed.
hy: %module մոդուլը տեղադրված է:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
