YAML Form (8.x-1.0-beta11) - en to jv translation catalogue (123 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Closed
jv: Ditutup

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: error
jv: salah

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: updated
jv: wis diupdate

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: default
jv: gawan

en: Test
jv: Ujian

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Container
jv: Kontainer

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Parent
jv: Induk

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Export
jv: Ngékspor

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Open
jv: Dibuka

en: Access
jv: Akses

en: View
jv: Tampilan

en: Visible
jv: Kétok

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Date format
jv: Format tanggal

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: File ID
jv: ID berkas

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Count
jv: Jumlah

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Advanced
jv: Mahir

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Details
jv: Lengkapé

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Code
jv: Kode

en: Table
jv: Tabel

en: Other
jv: Liyané

en: Basic
jv: Dasar

en: Color
jv: Kelir

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Rows
jv: Baris

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Key
jv: Kunci

en: Text field
jv: Field tèks

en: characters
jv: karakter

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Results
jv: Kasilé

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Formats
jv: Format

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Challenge type
jv: Jenis kesempatan

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Translate
jv: Terjemahna

en: notice
jv: Woro-woro

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Comma
jv: Koma

en: Author information
jv: Informasi penulis

en: Text format
jv: Format tèks

en: Structure
jv: Struktur

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
jv: Isènānā biji kaya "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) utāwā "50 MB" (megabytes) kanggo mbatesi gedhéne berkas sing diidinaké. Yén bijine kosong ukuran berkas diwatesi karo ukuran unggahan berkas maksimum PHP (saiki wates maksimume <strong>%limit</strong>).

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: %module module installed.
jv: modul %module uwis dipasang.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
