YAML Form (8.x-1.0-beta14) - en to af translation catalogue (104 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: title
af: titel

en: Register
af: Registreer

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Private
af: Privaat

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: On
af: Op

en: error
af: fout

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: updated
af: opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: Test
af: Toets

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Container
af: Houer

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: To:
af: Aan:

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Code
af: Kode

en: Table
af: Tabel

en: Other
af: Ander

en: Color
af: Kleur

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Optional
af: Opsioneel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Show
af: Vertoon

en: Source
af: Bron

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Results
af: Resultate

en: File settings
af: Lêer-instellings

en: Apply
af: Pas toe

en: and
af: en

en: Translate
af: Vertaal

en: notice
af: notisie

en: Date settings
af: Datumverstellings

en: Text format
af: Teksformaat

en: Structure
af: Struktuur
