YAML Form (8.x-1.0-beta15) - en to lt translation catalogue (365 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Private
lt: Privatus

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: On
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: Test
lt: Testas

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Admin title
lt: Pavadinimas administratoriui

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Export
lt: Eksportuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Open
lt: Atvira

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: Manage
lt: Valdyti

en: Visible
lt: Matomas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Notes
lt: Pastabos

en: Text
lt: Tekstas

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: All
lt: Visi

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Submission information
lt: Pateikimo informacija

en: Off
lt: Išjungta

en: To
lt: Iki

en: Preview message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: File ID
lt: Failo ID

en: Contains
lt: Turi

en: Count
lt: Skaičius

en: Mode
lt: Būdas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Range
lt: Diapazonas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Details
lt: Išsamiai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Code
lt: Kodas

en: Company
lt: Įmonė

en: Table
lt: Lentelė

en: Start
lt: Pradžia

en: Other
lt: Kiti

en: (Disabled)
lt: (Išjungta)

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: Role
lt: Rolė

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Users
lt: Nariai

en: Rows
lt: Eilutės

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Send to
lt: Siųsti

en: Latest
lt: Data

en: Template
lt: Šablonas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Defaults
lt: Numatyta

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Show
lt: Rodyti

en: Key
lt: Raktas

en: Change
lt: Keisti

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Days
lt: Dienos

en: Purge
lt: Valyti

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: characters
lt: simboliai

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Results
lt: Rezultatai

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: options
lt: pasirinkimai

en: Subject:
lt: Tema:

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Templates
lt: Šablonai

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Formats
lt: Formatai

en: summary
lt: suvestinė

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Limit to
lt: Limitas iki

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Questions
lt: Klausimai

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Challenge type
lt: Apsaugos tipas

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: < Previous
lt: < Buvęs puslapis

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Translate
lt: Versti

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Element
lt: Elementas

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: notice
lt: pastebėjimas

en: Rating
lt: Reitingas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Registration
lt: Registracija

en: Configuration settings
lt: Konfigūracijos nustatymai

en: Expiration Month
lt: Galiojimo Mėnesis

en: Expiration Year
lt: Galiojimo Metai

en: Format settings
lt: Formatų nuostatos

en: Words
lt: Žodžiai

en: Characters
lt: Simboliai

en: Table settings
lt: Lentelės nustatymai

en: IP address
lt: IP adresas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Light
lt: Šviesi

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: Two columns
lt: Du stulpeliai

en: Comma
lt: Kablelis

en: Uses
lt: Naudoja

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: form
lt: forma

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Display on
lt: Nerodomas

en: Broken
lt: Sugedęs

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Allowed formats
lt: Leidžiami formatai

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Author information
lt: Autoriaus informacija

en: File uploads
lt: Failų įkėlimai

en: Default challenge type
lt: Apsaugos tipas pagal nutylėjimą

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Related
lt: Susiję

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Edit element
lt: Redaguoti elementą

en: Elements
lt: Elementai

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis

en: Field suffix
lt: Laukelio priesaga

en: Structure
lt: Struktūra

en: Unique
lt: Unikalus

en: Form display
lt: Formas atvaizdavimas

en: Language select
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Form validation
lt: Formos validacija

en: Starred
lt: Žvaigždės

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos

en: Other...
lt: Kita...

en: Randomize options
lt: Atsitiktinai parinkti parinktis

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
lt: Reikšmė %value jau buvo pateikta laukelyje %title. Tikriausiai Jūs jau pildėte šią formą arba Jums reikia naudoti kitą reikšmę.

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: %module module installed.
lt: %module modulis įdiegtas.

en: Confirm email
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: The email address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra negaliojantis.

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Title display
lt: Pavadinimo atvaizdavimas

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Watch video
lt: Peržiūrėti video

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Star
lt: Pažymėti

en: One column
lt: Vienas stulpelis

en: Wizard
lt: Vedlys

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai

en: Save elements
lt: Išsaugoti elementus

en: Add layout
lt: Pridėti išdėstyma

en: Download options
lt: Atsisiuntimo parinktys

en: Wrapper CSS classes
lt: Wrapper CSS klasės

en: Column header format
lt: Stulpelio antraštės formatas

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Filter submissions
lt: Filtruoti pateikimus

en: submission
lt: pateikimas

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra

en: option
lt: pasirinkimas

en: Submitted to
lt: Pateikta

en: Back to form
lt: Atgal į formą

en: Submission UUID
lt: Pateikimo UUID

en: Submission URI
lt: Pateikimo URI

en: Remote IP address
lt: Nuotolinis IP adresas

en: Format options
lt: Formato parinktys

en: Defaults to: %value
lt: Pagal numatytuosius nustatymus: %value

en: Is draft
lt: Ar juodraštis

en: Export creation complete. Your download should begin now. If it does not start, <a href=":href">download the file here</a>. This file may only be downloaded once.
lt: Eksportavimo kūrimas baigtas. Jūsų atsisiuntimas turėtų būti pradėtas. Jei jis neprasideda, <a href=":href">atsisiųskite failą čia</a>. Šis failas gali būti atsisiųstas tik vieną kartą.

en: Yes: Yes
    No: No
lt: Taip:Taip
    Ne: Ne

en: Settings:
lt: Nuostatos:

en: Title / Description
lt: Pavadinimas / Aprašymas

en: The download settings have been saved.
lt: Atsisiuntimo nustatymai buvo išsaugoti.

en: The download settings have been reset.
lt: Atsisiuntimo nustatymai buvo iš naujo nustatyti.

en: Checkboxes other
lt: Kiti žymimieji langeliai

en: Determines the placement of the title.
lt: Apibrėžia pavadinimo vietą.

en: Leaving blank will use the default maxlength.
lt: Palikus tuščią langą, bus naudojamas numatytasis maksimalus ilgis.

en: Leaving blank will use the default rows.
lt: Palikus tuščią, bus naudojamos numatytosios eilutės.

en: Specifies the minimum value.
lt: Nurodo mažiausią vertę.

en: Specifies the maximum value.
lt: Nurodo didžiausią vertę.

en: Specifies the legal number intervals.
lt: Nurodo leidžiamus skaičių intervalus.

en: The placeholder will be shown in the element until the user starts entering a value.
lt: Vietos rezervavimo ženklas (placeholder) bus rodomas elemente, kol vartotojas pradės įvesti reikšmę.

en: Private elements are shown only to users with results access.
lt: Privatūs elementai rodomi tik vartotojams, turintiems prieigą prie rezultatų.

en: Element titles (label)
lt: Elementų pavadinimai (etiketė)

en: Please select <a href=":href">predefined @type</a> or enter custom @type.
lt: Pasirinkite <a href=":href">iš anksto nustatytą @tipą</a> arba įveskite savitą @type.

en: Date/time elements
lt: Datos/laiko elementai

en: Email confirm
lt: El. pašto adreso patvirtinimas

en: Select an element
lt: Pasirinkite elementą

en: Filter by element name
lt: Filtruoti pagal elemento pavadinimą

en: Duplicate @title element
lt: Dubliuoti @title elementą

en: Edit @title element
lt: Redaguoti @title elementą

en: An <a href=":href">inputmask</a> helps the user with the element by ensuring a predefined format.
lt: <a href=":href">Įvesties kaukė</a> padeda vartotojui naudoti elementą, užtikrindama iš anksto nustatytą formatą.

en: Element options
lt: Elemento parinktys

en: Email multiple
lt: Keli el. pašto adresai

en: Element settings
lt: Elemento nustatymai

en: All [@total]
lt: Visos [@total]

en: Open [@total]
lt: Atviros [@total]

en: Closed [@total]
lt: Uždarytos [@total]

en: Starred [@total]
lt: Žvaigždės [@total]

en: Unstarred [@total]
lt: Be žvaigždžių [@total]

en: Administrative notes
lt: Administracinės pastabos

en: Submission @sid notes saved.
lt: Išsaugotos @sid pastabos.

en: Filter by submitted data and/or notes
lt: Filtruoti pagal pateiktus duomenis ir/arba pastabas

en: A <a href=":href">regular expression</a> that the element's value is checked against.
lt: <a href=":href">įprastas reiškinys</a>, pagal kurį patikrinama elemento vertė.

en: Customize table
lt: Keisti lentelę

en: Starred/flagged submissions
lt: Žvaigždutėmis/vėliavėlėmis pažymėtos paraiškos

en: Input masks
lt: Įvesties kaukės

en: Limit entered value to a maximum number of characters or words.
lt: Apribokite įvestą reikšmę iki didžiausio simbolių ar žodžių skaičiaus.

en: Add @label handler
lt: Pridėti @label tvarkyklę

en: Edit @label handler
lt: Redaguoti @label tvarkyklę

en: Ascending (ASC)
lt: Didėjančia tvarka (ASC)

en: Descending (DESC)
lt: Mažėjančia tvarka (DESC)

en: Use as default configuration
lt: Naudoti kaip numatytąją konfigūraciją

en: @title description
lt: @title aprašymas

en: Description display
lt: Aprašymo atvaizdavimas

en: Determines the placement of the description.
lt: Apibrėžia aprašymo vietą.

en: Options display
lt: Parinkčių rodymas

en: Side by side
lt: Šalia

en: Specifies the minimum date.
lt: Nurodo mažiausią datą.

en: Specifies the maximum date.
lt: Nurodo didžiausią datą.

en: Element CSS classes
lt: Elemento CSS klasės

en: Apply custom styles to the element's wrapper around both the field and its label.
lt: Pritaikykite pasirinktinius stilius elemento apvalkale aplink lauką ir jo etiketę.

en: Choose whether to show the element label or element key in each column header.
lt: Pasirinkite, ar kiekvieno stulpelio antraštėje rodyti elemento etiketę, ar elemento raktą.

en: Element keys (key)
lt: Elemento raktai (raktas)

en: A list of classes that will be provided in the "Wrapper CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
lt: Klasių, kurios bus pateiktos išskleidžiamajame sąraše "Wrapper CSS klases", sąrašas. Kiekvienoje eilutėje įveskite vieną ar daugiau klasių. Šie stiliai turėtų būti jūsų temos CSS faile.

en: A list of classes that will be provided in the "Element CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
lt: Klasių, kurios bus pateiktos elemento CSS klasių išskleidžiamajame sąraše, sąrašas. Kiekvienoje eilutėje įveskite vieną ar daugiau klasių. Šie stiliai turėtų būti jūsų temos CSS faile.

en: Labels/values, the human-readable value (value)
lt: Etiketės ir (arba) vertės, žmogui suprantama vertė (value)

en: Raw values, the raw value stored in the database (raw)
lt: Neapdorotos vertės, duomenų bazėje saugoma neapdorota vertė (neapdorota)
