YAML Form (8.x-1.0-beta15) - en to pl translation catalogue (341 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: title
pl: tytuł

en: Register
pl: Rejestracja

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: Private
pl: Prywatne

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zamknięte

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: On
pl: Włączony

en: error
pl: błąd

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: updated
pl: zaktualizowany

en: created
pl: utworzono

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: default
pl: domyślny

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Container
pl: Kontener

en: Admin title
pl: Tytuł admina

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: none
pl: brak

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Export
pl: Eksportuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Open
pl: Otwarte

en: Access
pl: Dostęp

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: File extensions
pl: Rozszerzenie pliku

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Visible
pl: Widoczny

en: Teaser
pl: Skrót

en: Notes
pl: Notatki

en: Text
pl: Tekst

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: Titles
pl: Tytuły

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: To:
pl: Do:

en: Date format
pl: Format daty

en: Submission information
pl: Informacje o zgłoszeniu

en: Off
pl: Wyłączony

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: To
pl: Do

en: Preview message
pl: Podgląd wiadomości

en: From
pl: Od

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Roles
pl: Role

en: Signature
pl: Podpis

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: Contains
pl: Zawiera

en: Count
pl: Liczba

en: Mode
pl: Tryb

en: Authored by
pl: Autor

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Range
pl: Zasięg

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Details
pl: Szczegóły

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Code
pl: Kod

en: Company
pl: Firma

en: Table
pl: Tabela

en: Start
pl: Początek

en: Other
pl: Inne

en: (Disabled)
pl: (Wyłączony)

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Color
pl: Kolor

en: Role
pl: Rola

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Rows
pl: Wiersze

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Empty text
pl: Pusty tekst

en: Handler
pl: Format

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Template
pl: Szablon

en: Close
pl: Zamknij

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: Defaults
pl: Domyślne

en: State/Province
pl: Województwo

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Gender
pl: Płeć

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Zip/Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Show
pl: Pokaż

en: Key
pl: Klucz

en: Change
pl: Zmień

en: in
pl: wśród

en: Token
pl: Wzorzec

en: Time format
pl: Format czasu

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Source
pl: Źródło

en: Definition
pl: Definicja

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: lines
pl: linii

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Maxlength
pl: Maksymalna długość

en: characters
pl: znaków

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Reference
pl: Referencja

en: Results
pl: Wyniki

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Max
pl: Maksimum

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: options
pl: opcje

en: Confirmation URL
pl: Adres URL potwierdzenia

en: From:
pl: Od:

en: Subject:
pl: Temat:

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Completed
pl: Zakończone

en: Templates
pl: Szablony

en: File settings
pl: Ustawienia plików

en: Formats
pl: Formaty

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Processed
pl: Przetworzone

en: Complete
pl: Zakończone

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Submitted values are
pl: Oto podane przez użytkownika informacje

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
pl: To jest używane jako opisowa etykieta, podczas wyświetlania tego elementu formularza.

en: Check this option if the user must enter a value.
pl: Zaznacz tą opcję jeżeli użytkownik musi wypełnić pole.

en: Previous submission
pl: Poprzednie zgłoszenie

en: Next submission
pl: Następne zgłoszenie

en: Next Page >
pl: Następna strona >

en: < Previous Page
pl: < Poprzednia strona

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
pl: Udostępnia możliwość tworzenia formularzy i kwestionariuszy.

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Questions
pl: Pytania

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli użytkownik powinien mieć możliwość wyboru wielu wartości.

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Challenge type
pl: Rodzaj testu

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Form
pl: Formularz

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Raw value
pl: Nieprzetworzona wartość

en: Submission settings
pl: Ustawienia dostarczania

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: Provided by
pl: Dostarczone przez

en: Telephone
pl: Telefon

en: Page settings
pl: Ustawienia strony

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: About
pl: O stronie

en: Cardinality
pl: Liczność

en: and
pl: i

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Steps
pl: Kroki

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Test settings
pl: Ustawienia testu

en: Entity type
pl: Typ encji

en: notice
pl: wiadomość

en: Rating
pl: Ocena

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Expiration Year
pl: Rok utraty ważności

en: Format settings
pl: Ustawienia formatu

en: Words
pl: Słowa

en: Date settings
pl: Ustawienia daty

en: IP address
pl: Adres IP

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Properties
pl: Właściwości

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Light
pl: Jasny

en: Comma (,)
pl: Przecinek (,)

en: Tab (\t)
pl: Tabulator (\t)

en: Semicolon (;)
pl: Średnik (;)

en: Colon (:)
pl: Dwukropek (:)

en: Pipe (|)
pl: Linia (|)

en: Period (.)
pl: Kropka (.)

en: Space ( )
pl: Spacja ( )

en: Comma
pl: Przecinek

en: Semicolon
pl: Średnik

en: Uses
pl: Używa

en: words
pl: słowa

en: blank
pl: puste

en: Handlers
pl: Procedury obsługi

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Date year range
pl: Zakes lat

en: Yes/No
pl: Tak/Nie

en: form
pl: formularz

en: Leaving blank will use the default size.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru.

en: Display on
pl: Wyświetl na

en: Education
pl: Edukacja

en: Min
pl: Minimum

en: And
pl: i

en: Broken
pl: Uszkodzony

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Allowed formats
pl: Dozwolone formaty

en: Tooltip
pl: Dymek

en: User IDs
pl: Identyfikatory użytkownika

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Author information
pl: Informacje o autorze

en: File uploads
pl: Wysyłanie plików

en: Default challenge type
pl: Domyślny rodzaj pułapki

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: Related
pl: Powiązane

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza

en: Edit element
pl: Edytuj element

en: Elements
pl: Elementy

en: Add element
pl: Dodaj element

en: Structure
pl: Struktura

en: Unique
pl: Unikalne

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Randomize questions
pl: Losowanie pytań

en: Language select
pl: Wybór języka

en: Form validation
pl: Walidacja formularza

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: Custom settings
pl: Własne ustawienia

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
pl: Wartość w formacie "512" (bajtów), "80 KB" (kilobajtów) lub "50 MB" (megabajtów), która określa jak duży plik można wysłać z pomocą tego pola. Pozostawienie pola pustego spowoduje przyjęcie wartości ustawionej w PHP (obecnie <strong>%limit</strong>).

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Other...
pl: Inne...

en: Randomize options
pl: Opcje losowania

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
pl: Losuje kolejność opcji, gdy są wyświetlane w formularzu.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
pl: Wartość %value już raz została podana dla pola %title. Być może wysłałeś już ten formularz lub powinieneś użyć innej wartości.

en: Confirmation message
pl: Wiadomość potwierdzająca

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
pl: Adres URL, na który przekierować użytkownika po pomyślnym zatwierdzeniu.

en: Allow your users to save and finish the form later.
pl: Pozwól użytkownikom na zapisanie i późniejsze dokończenie formularza.

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
pl: Oddzielne opcje są bardziej odpowiednie do budowania raportów, wykresów i statystyk w aplikacji arkusza kalkulacyjnego.

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
pl: Kompaktowe opcje są bardziej odpowiednie podczas importowania danych do innych systemów.

en: draft
pl: szkic

en: Add form
pl: Dodaj formularz

en: %module module installed.
pl: Moduł %module zainstalowany.

en: Submitter
pl: Dodał(a)

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: The email address %mail is not valid.
pl: Adres e-mial %mail nie jest prawidłowy.

en: Autocomplete options
pl: Opcje pola Autocomplete

en: Dark
pl: Ciemny

en: Include files as attachments
pl: Dołącz pliki jako załączniki

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
pl: Zamknięcie formularza zapobiega przed dalszym wysłaniem zgłoszeń przez użytkowników.

en: One column
pl: Jedna kolumna

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
pl: Zgłoszenie zapisane. Możesz wrócić do tego formularza później, a wpisane wartości zostaną zapamiętane.

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Add email
pl: Dodaj email

en: An autocomplete text field.
pl: Pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Total submissions limit
pl: Całkowity limit zgłoszeń

en: Per user submission limit
pl: Limit zgłoszeń na użytkownika

en: Draft settings
pl: Ustawienia szkiców

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: @title settings
pl: Ustawienia dla @title

en: Next page button label
pl: Etykieta przycisku do następnej strony

en: Add layout
pl: Dodaj szablon

en: Processed text
pl: Przetworzony tekst

en: Form status
pl: Status formularza

en: Langcode
pl: Kod języka

en: Signature format
pl: Format podpisu

en: Wrapper CSS classes
pl: Klasy CSS elementu otaczającego

en: Column header format
pl: Format nagłówka kolumny

en: Type of item to reference
pl: Typ elementu, który ma mieć referencję

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Exporting submissions
pl: Eksportowanie zgłoszeń

en: Creating export file
pl: Tworzenie pliku eksportu

en: The export file could not be created because an error occurred.
pl: Plik eksportu nie mógł zostać stworzony, ponieważ wystąpił błąd.

en: Exported @count of @total submissions...
pl: Wyeksportowano @count z @total zgłoszeń...

en: Default allowed file extensions
pl: Domyślne dozwolone rozszerzenia plików

en: Drafts only
pl: Tylko szkice

en: Page @start of @end
pl: Strona @start z @end

en: Filter submissions
pl: Filtr zgłoszeń

en: Broken/Missing
pl: Uszkodzony/brakujący

en: Entity reference selection settings
pl: Ustawienia wyboru referencji do encji

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
pl: Zawartość @name nie może być dłuższa niż %max znaków a aktualna długość to %length znaków.
