YAML Form (8.x-1.0-beta18) - en to sq translation catalogue (90 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: error
sq: gabim

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: updated
sq: u përditësua

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: Parent
sq: Prindi

en: none
sq: asnjë

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Export
sq: Eksporto

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: All
sq: Të gjitha

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Roles
sq: Rolet

en: Signature
sq: Firma

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Count
sq: Numri

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Details
sq: Hollësi

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Code
sq: Kodi

en: Table
sq: Tabela

en: Other
sq: Tjetër

en: Color
sq: Ngjyra

en: Users
sq: Përdorues

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Show
sq: Shfaq

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Results
sq: Rezultatet

en: File settings
sq: Rregullimet e file

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe

en: Translate
sq: Përkthe

en: notice
sq: njoftim

en: Date settings
sq: Rregullimet e datës

en: form
sq: formë

en: Author information
sq: Informacione mbi autorin

en: %module module installed.
sq: U instalua moduli %module.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
