YAML Form (8.x-1.0-beta19) - en to my translation catalogue (110 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Submission information
my: ရေးသားပေးပို့မှုသတင်းအချက်အလက်

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Count
my: ရေတွက်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Table
my: ဇယား

en: Other
my: အခြား

en: Color
my: အရောင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Show
my: ပြပါ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: First
my: ပထမ

en: Results
my: ရလဒ်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: MB
my: မီဂါဘိုက်

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: form
my: ဖောင်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)

en: Other...
my: အခြား ...

en: Confirmation message
my: အတည်ပြုသည့် အကြောင်းကြားစာ

en: Submission Number
my: ရေးသားပေးပို့သည့် နံပါတ်

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်

en: draft
my: မူကြမ်း

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ

en: Update @title
my: @title ကို ပြုပြင်မွမ်းမံရန်
