YAML Form (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (158 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: On
sk: Zapnúť

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: default
sk: predvolené

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Container
sk: Kontajner

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: Access
sk: Prístup

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Teaser
sk: Upútavka

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Options
sk: Nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Off
sk: Vypnúť

en: Ignored
sk: Ignorovaný

en: To
sk: Komu

en: Preview message
sk: Prehliadnuť správu

en: From
sk: Od

en: Source URL
sk: URL adresa zdroja

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: File ID
sk: ID súboru

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Code
sk: Kód

en: Table
sk: Tabuľka

en: Start
sk: Štart

en: (Disabled)
sk: (Zakázané)

en: Color
sk: Farba

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Handler
sk: Manažér

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Text field
sk: Textové pole

en: lines
sk: riadkov

en: Days
sk: Dni

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Reference
sk: Referencia

en: Results
sk: Výsledky

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Completed
sk: Ukončená

en: Formats
sk: Formáty

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Submitted values are
sk: Odoslané hodnoty sú

en: Previous submission
sk: Predchádzajúce odoslanie

en: Next submission
sk: Nasledujúce odoslanie

en: Next Page >
sk: nasledujúca stránka >

en: < Previous Page
sk: < predchádzajúca stránka

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
sk: Umožňuje vytváranie formulárov a dotazníkov.

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Form
sk: Formulár

en: Submission settings
sk: Nastavenia odosielania

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: and
sk: a

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Translate
sk: Preložiť

en: notice
sk: poznámka

en: IP address
sk: IP adresa

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Comma (,)
sk: čiarka (,)

en: Tab (\t)
sk: tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
sk: bodkočiarka (;)

en: Colon (:)
sk: dvojbodka (:)

en: Pipe (|)
sk: zvyslý oddelovač (|)

en: Period (.)
sk: bodka (.)

en: Space ( )
sk: medzera ( )

en: Comma
sk: Čiarka

en: Semicolon
sk: Bodkočiarka

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: form
sk: formulár

en: And
sk: A

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: Text format
sk: Textový formát

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Language select
sk: Výber jazyka

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení

en: Add form
sk: Pridať formulár

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Langcode
sk: Kód jazyka

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať
