YAML Form (8.x-1.0-beta20) - en to et translation catalogue (265 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Item
et: Kirje

en: Private
et: Privaatne

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Cancel
et: Tühista

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: On
et: Sees

en: error
et: veateade

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Container
et: Konteiner

en: Admin title
et: Administratiivne pealkiri

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Export
et: Ekspordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Open
et: Avatud

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Manage
et: Halda

en: Visible
et: Nähtav

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: #
et: nr

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Expanded
et: Laiendatud

en: All
et: Kõik

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Off
et: Väljas

en: Ignored
et: Eiratud

en: Inline
et: Samal real

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: File ID
et: Faili ID

en: Contains
et: Sisaldab

en: Count
et: Arv

en: Mode
et: Viis

en: Authored by
et: Autor

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Range
et: Vahemik

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Details
et: Üksikasjad

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Code
et: Kood

en: Company
et: Asutus

en: Table
et: Tabel

en: Start
et: Algus

en: Other
et: Muu

en: Color
et: Värv

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Last
et: Viimane

en: Rows
et: Ridu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Optional
et: Valikuline

en: Pattern
et: Muster

en: Latest
et: Uued

en: Template
et: Mall

en: Close
et: Sulge

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: State/Province
et: Maakond

en: Collapsed
et: Suletud

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Gender
et: Sugu

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Attachments
et: Manused

en: Zip/Postal Code
et: Postiindeks

en: Show
et: Näita

en: Key
et: Võti

en: submissions
et: vastused

en: Change
et: Muutmine

en: in
et: hulgas

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Clear
et: Tühjenda

en: Source
et: Allikas

en: First
et: Esimene

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Empty
et: Tühi

en: characters
et: tähemärgid

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Seconds
et: Sekundid

en: Reference
et: Viide

en: Results
et: Tulemused

en: Max
et: Maksimaalne

en: Duplicate
et: Paljunda

en: options
et: omadused

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Credit card number
et: Krediitkaardi number

en: File settings
et: Failisätted

en: Formats
et: Vormingud

en: Relationship
et: Seos

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Submissions
et: Vastused

en: Previous submission
et: Eelmine vastus

en: Next submission
et: Järgmine vastus

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
et: Võimaldab vormide ja küsimustike loomist.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: Raw value
et: Toorväärtus

en: Submission settings
et: Vastuse seaded

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Provided by
et: Allikas

en: Telephone
et: Telefon

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Send message
et: Saada teade

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Cardinality
et: Võimsus

en: and
et: ja

en: - Select -
et: - Vali -

en: Translate
et: Tõlge

en: Radios
et: Raadionupud

en: Test settings
et: Testi seaded

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: notice
et: märkus

en: Rating
et: Hinnang

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Format settings
et: Vormingu sätted

en: Date settings
et: Kuupäeva seaded

en: IP address
et: IP-aadress

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Properties
et: Omadused

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: Comma
et: koma

en: Uses
et: Kasutab

en: Date year range
et: Kuupäeva aastavahemik

en: Trigger
et: Lüliti

en: form
et: vorm

en: You have already submitted this form.
et: Oled juba seda vormi kasutanud.

en: Education
et: Haridus

en: Min
et: Minimaalne

en: And
et: Ja

en: Broken
et: Katkine

en: Author information
et: Autori info

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Elements
et: Elemendid

en: Structure
et: Struktuur

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Language select
et: Keelevalik

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Submission Number
et: Vastuse number

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: %module module installed.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: Submitter
et: Vastaja

en: Current page
et: Eesolev leht

en: The email address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole korrektne.

en: Update @title
et: Uuenda @title

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: One column
et: Üks veerg

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Checked
et: Kontrollitud

en: Total submissions limit
et: Vastuste koguarv

en: Per user submission limit
et: Vastuste koguarv kasutaja kohta

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Processed text
et: Töödeldud tekst

en: Signature format
et: Allkirja formaat

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Entity reference settings
et: Olemi viite seaded

en: Broken/Missing
et: Katki/Puudu

en: Entity reference selection settings
et: Olemi viitamise sätted

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: @name ei saa olla pikem kui %max sümbolit, kuid hetkel on selle pikkus %length.

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
et: Kasutaja poolt defineeritud kuupäeva formaat. Võimalusi vaata <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP kasutusjuhendist</a>.
