YAML Form (8.x-1.0-beta22) - en to eu translation catalogue (219 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: title
eu: izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Item
eu: Elementua

en: Private
eu: Pribatua

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Closed
eu: Itxita

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: error
eu: errorea

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: updated
eu: eguneratua

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Parent
eu: Gurasoa

en: none
eu: bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Export
eu: Esportatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Open
eu: Ireki

en: Time
eu: Ordua

en: Access
eu: Atzipena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: File extensions
eu: Fitxategiaren luzapenak

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Notes
eu: Oharrak

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Titles
eu: Izenburuak

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: All
eu: Guztiak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Submission information
eu: Bidalketari buruzko informazioa

en: Ignored
eu: Ezikusia

en: Inline
eu: Lerro berean

en: To
eu: Nori

en: Preview message
eu: Mezuaren aurrebista

en: From
eu: Nondik

en: Roles
eu: Zereginak

en: Signature
eu: Sinadura

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Contains
eu: Edukia

en: Count
eu: Zenbatu

en: Mode
eu: Modoa

en: Warning
eu: Kontuz

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Code
eu: Kodea

en: Table
eu: Taula

en: Other
eu: Bestea

en: Color
eu: Kolore

en: Role
eu: Rol

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Last
eu: Azkena

en: Rows
eu: Lerroak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Empty text
eu: Testu hutsa

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Close
eu: Itxi

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Show
eu: Erakutsi

en: Key
eu: Giltza

en: Change
eu: Aldatu

en: Clear
eu: Garbitu

en: Source
eu: Iturburua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: First
eu: Lehena

en: Middle
eu: Erdian

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Empty
eu: Hutsik

en: Days
eu: Egunak

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Info
eu: Informazioa

en: Results
eu: Emaitzak

en: options
eu: aukerak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Completed
eu: Osatuta

en: File settings
eu: Fitxategi ezarpenak

en: Formats
eu: Formatuak

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Complete
eu: Eginda

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Submitted values are
eu: Honako hauek dira bidalitako datuak:

en: Previous submission
eu: Aurreko bidalketa

en: Next submission
eu: Hurrengo bidalketa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Questions
eu: Galderak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Form
eu: Formularioa

en: Debug
eu: Araztu

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Export format
eu: Esportaziorako formatua

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Page settings
eu: Orriaren ezarpenak

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Any
eu: Edozein

en: modules
eu: moduluak

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Translate
eu: Itzuli

en: Image file
eu: Irudi fitxategia

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: notice
eu: oharra

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Date settings
eu: Dataren ezarpenak

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Comma (,)
eu: Kakotxa (,)

en: Tab (\t)
eu: Tabulazioa (\t)

en: Colon (:)
eu: Bi puntu (:)

en: Comma
eu: Koma

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Date year range
eu: Urtearen data epea

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: Yes/No
eu: Bai/Ez

en: form
eu: formularioa

en: And
eu: Eta

en: Broken
eu: Apurtuta

en: Tooltip
eu: Argibidea

en: Author information
eu: Egilearen informazioa

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Related
eu: Erlazionatuak

en: Form settings
eu: Formularioaren ezarpenak

en: Structure
eu: Egitura

en: Language select
eu: Hizkuntza hautatu

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: draft
eu: zirriborroa

en: %module module installed.
eu: %module modulua instalatua izan da.

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Update @title
eu: @title eguneratu

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.
