YAML Form (8.x-1.0-beta23) - en to be translation catalogue (202 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Item
be: Элемент

en: Private
be: Прыватны

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: On
be: На

en: error
be: памылка

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: Test
be: Тэст

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Container
be: Кантэйнер

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: none
be: няма

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Export
be: Экспарт

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Open
be: Адкрыць

en: Time
be: Час

en: Access
be: Доступ

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Manage
be: Кіраваць

en: Visible
be: Бачна

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Notes
be: Заўвагі

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Expanded
be: Разгорнута

en: All
be: Усе

en: Date format
be: Фармат даты

en: Inline
be: Убудаваны

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Roles
be: Ролі

en: Signature
be: Подпіс

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: File ID
be: Файл ID

en: File name
be: Імя файла

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Count
be: Колькасць

en: Mode
be: Лад

en: Warning
be: Увага

en: N/A
be: Не даступна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Details
be: Падрабязна

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Code
be: Код

en: Table
be: Табліца

en: Start
be: Пачатак

en: Other
be: Іншыя

en: Color
be: Колер

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Rows
be: Радкі

en: Anonymous
be: Ананім

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Send to
be: Адрасаты

en: Template
be: Шаблон

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Hidden
be: Схаваць

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Show
be: Паказаць

en: Key
be: Ключ

en: Change
be: Змяніць

en: Source
be: Крыніца

en: Languages
be: Мовы

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Text field
be: Текставае поле

en: Empty
be: Пусты

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: characters
be: знакі

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Seconds
be: Секунды

en: Info
be: Інфармацыя

en: Results
be: Вынікі

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Date created
be: Дата стварэння

en: MB
be: МБ

en: Formats
be: Фарматы

en: Next Page >
be: Наступная старонка

en: < Previous Page
be: Папярэдняя старонка

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: CAPTCHA
be: антыспам

en: Form
be: Форма

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Any
be: Любы

en: modules
be: модулі

en: About
be: Аб

en: and
be: і

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Translate
be: Перакласці

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: notice
be: паведамленне

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Date settings
be: Наладкі даты

en: IP address
be: IP адрас

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Comma
be: Коска

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Date year range
be: Дыяпазон года ў даце

en: Trigger
be: Трыгер

en: form
be: анкета

en: forms
be: формы

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Author information
be: Інфармацыя аб аўтары

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Structure
be: Структура

en: Language select
be: Выбар мовы

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
be: Для таго, каб абмежаваць дазволены памер файла, увядзіце, напрыклад, такія значэнні як "512" (байт), "80 KB" (кілабайт) альбо "50 MB" (мегабайт). Калі вы пакінеце гэтыя значэнні пустымі, памеры файлаў будуць абмежаваны толькі максімальнымі памерамі файлаў для размяшчэння і загрузкі ў PHP(бягучае абмежаванне <strong>%limit</strong>).

en: Time zones
be: Гадзінныя зоны

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Add form
be: Дадаць форму

en: %module module installed.
be: %module модуль усталяваны.

en: Dark
be: Цёмная

en: Update @title
be: Абнавіць @title

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: CAPTCHA settings
be: налады CAPTCHA

en: Broken/Missing
be: Адсутнічае/Зломанае
