YAML Form (8.x-1.0-beta23) - en to uk translation catalogue (1131 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: title
uk: назва

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: Item
uk: Елемент

en: Private
uk: Приватне

en: Development
uk: Розробка

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Closed
uk: Закрито

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: On
uk: Увімкнено

en: error
uk: помилка

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: updated
uk: оновлено

en: created
uk: створений

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: default
uk: замовчування

en: Test
uk: Тест

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: - None -
uk: - Немає -

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Container
uk: Контейнер

en: Admin title
uk: Адміністративний заголовок

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Parent
uk: Батько

en: none
uk: немає

en: Category
uk: Категорія

en: Containers
uk: Контейнери

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Export
uk: Експортувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Summary
uk: Резюме

en: Open
uk: Відкрито

en: Time
uk: Час

en: Access
uk: Доступ

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: File extensions
uk: Розширення файла

en: Form ID
uk: ID форми

en: Manage
uk: Керування

en: Visible
uk: Видиме

en: Teaser
uk: Анонс

en: Notes
uk: Примітки

en: Text
uk: Текст

en: Submitted by
uk: Відправив(а)

en: Issue
uk: Проблема

en: Titles
uk: Заголовки

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Опції

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: Add page
uk: Додати сторінку

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: All
uk: Все

en: To:
uk: Кому:

en: Bcc:
uk: Прих.копія:

en: Date format
uk: Формат дати

en: Submission information
uk: Інформація про надсилання

en: Off
uk: Вимкнено

en: Ignored
uk: Ігнорується

en: Inline
uk: В одному рядку

en: To
uk: До

en: Preview message
uk: Попередній перегляд повідомлення

en: From
uk: Від

en: Source URL
uk: URL джерела

en: Roles
uk: Ролі

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Contains
uk: Містить

en: Count
uk: Лічильник

en: Mode
uk: Режим

en: Warning
uk: Попередження

en: N/A
uk: Н/Д

en: Authored by
uk: Автор

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Range
uk: Діапазон

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Details
uk: Подробиці

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: Code
uk: Код

en: Company
uk: Компанія

en: Table
uk: Таблиця

en: Start
uk: Початок

en: Other
uk: Інше

en: (Disabled)
uk: (Вимкнено)

en: Color
uk: Колір

en: Role
uk: Роль

en: Select all
uk: Виділити все

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: External
uk: Зовнішнє

en: Users
uk: Користувачі

en: Last
uk: Останній

en: Rows
uk: Рядки

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Handler
uk: Обробник

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Send to
uk: Отримувач

en: Latest
uk: Останнє

en: Template
uk: Шаблон

en: module
uk: модуль

en: Close
uk: Закрити

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Expiration Date
uk: Термін Придатності

en: Defaults
uk: Умовчання

en: City
uk: Місто

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Gender
uk: Стать

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Hidden
uk: Приховано

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Zip/Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Show
uk: Показати

en: Key
uk: Ключ

en: submissions
uk: результати

en: Change
uk: Змінити

en: in
uk: в

en: Token
uk: Замінник

en: Time format
uk: Формат часу

en: Street Number
uk: Номер вулиці

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Clear
uk: Очистка

en: Source
uk: Джерело

en: Languages
uk: Мови

en: line
uk: рядок

en: First
uk: Перший

en: Middle
uk: Середина

en: Date/time
uk: Дата/час

en: Select list
uk: Список вибору

en: Text field
uk: Текстове поле

en: lines
uk: рядки

en: Empty
uk: Порожньо

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Purge
uk: Очистити

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: characters
uk: символів

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: Info
uk: Інформація

en: Reference
uk: Посилання

en: Results
uk: Результати

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Max
uk: Мах

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: options
uk: варіанти вибору

en: Email confirmation
uk: Підтвердження поштою

en: Confirmation URL
uk: URL для підтвердження

en: From:
uk: Від:

en: Subject:
uk: Тема:

en: Changed
uk: Змінено

en: Date created
uk: Дата створення

en: Completed
uk: Завершено

en: Credit card number
uk: Номер кредитної карти

en: User Profile
uk: Профіль користувача

en: Templates
uk: Шаблони

en: File settings
uk: Властивості файла

en: MB
uk: MБ

en: Formats
uk: Формати

en: summary
uk: резюме

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Locality
uk: Населений пункт

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Limit to
uk: Обмежити до

en: Processed
uk: Оброблене

en: Complete
uk: Завершене

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Submitted values are
uk: Надіслані значення:

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
uk: Використовується як описова мітка при відображенні цього елемента форми.

en: Check this option if the user must enter a value.
uk: Якщо потрібно зробити це поле обов'язковим, поставте тут позначку.

en: Previous submission
uk: Попереднє надсилання

en: Next submission
uk: Наступне надсилання

en: Next Page >
uk: Наступна сторінка >

en: < Previous Page
uk: < Попередня сторінка

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
uk: Дозволяє створення форм і опитувачів.

en: Default value
uk: Базове значення

en: Questions
uk: Питання

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
uk: Щоб дозволити користувачеві обирати декілька значень, поставте тут позначку.

en: Request type
uk: Тип запиту

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select
uk: Вибір

en: Challenge type
uk: Тип перевірки

en: Color settings
uk: Налаштування кольору

en: Toggle
uk: Перемикання

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 20 minutes
uk: 20 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: Form
uk: Форма

en: Debug
uk: Зневадження

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Raw value
uk: Необроблене значення

en: Google Maps API key
uk: Ключ API Карт Google

en: < Previous
uk: < Назад

en: Submission settings
uk: Налаштування надсилань

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Country Code
uk: Код країни

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: Type:
uk: Тип:

en: Provided by
uk: Забезпечується

en: Export format
uk: Формат експорту

en: Telephone
uk: Телефон

en: Years
uk: Роки

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

en: Any
uk: Байдуже

en: modules
uk: модулі

en: Thank you for registering.
uk: Дякуємо за реєстрацію.

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: About
uk: Про модуль

en: Cardinality
uk: Кардинальність

en: and
uk: та

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Translate
uk: Перекласти

en: Step
uk: Крок

en: Image file
uk: Файл зображення

en: Admin mode
uk: Режим адміністратора

en: Steps
uk: Кроки

en: Answers
uk: Відповіді

en: Element
uk: Елемент

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Test settings
uk: Тестові налаштування

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: notice
uk: сповіщення

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Configuration settings
uk: Налаштування конфігурації

en: Expiration Month
uk: Місяць закінчення дії

en: Expiration Year
uk: Рік закінчення дії

en: Format settings
uk: Налаштування формату

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Words
uk: Слова

en: Characters
uk: Символів

en: Flagged
uk: Позначено прапором

en: Table settings
uk: Налаштування таблиці

en: Date settings
uk: Налаштування дати

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Properties
uk: Властивості

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Light
uk: Світла

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: Delimited text
uk: Текст з роздільниками

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Tab (\t)
uk: Табуляція  (\t)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Pipe (|)
uk: Вертикальна риска (|)

en: Period (.)
uk: Крапка (.)

en: Space ( )
uk: Пробіл (  )

en: Two columns
uk: Дві колонки

en: Link to form
uk: Посилання на форму

en: Comma
uk: Кома

en: Semicolon
uk: Крапка з комою

en: Uses
uk: Використання

en: City/Town
uk: Населений пункт

en: Custom...
uk: Нетиповий...

en: words
uk: слова

en: Email Notification
uk: Сповіщення електронною поштою

en: blank
uk: порожній

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Handlers
uk: Обробники

en: Preview settings
uk: Параметри попереднього перегляду

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: answer
uk: відповідь

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Allowed tags
uk: Дозволені теги

en: Date year range
uk: Період років дати

en: Trigger
uk: Тригер

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: User interface settings
uk: Налаштування інтерфейсу користувача

en: Autocomplete limit
uk: Межа автодоповнення

en: Thank you for your feedback.
uk: Дякуємо за відгук.

en: question
uk: питання

en: questions
uk: питань

en: form
uk: форма

en: You have already submitted this form.
uk: Ви вже надсилали цю форму.

en: Leaving blank will use the default size.
uk: Якщо не заповнювати, буде використано базовий розмір.

en: Display on
uk: Показувати на

en: Education
uk: Освіта

en: Min
uk: Мін

en: And
uk: Та

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Allowed formats
uk: Дозволені формати

en: Tooltip
uk: Підказка

en: User IDs
uk: Ідентифікатори користувачів

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Author information
uk: Інформація про автора

en: Default challenge type
uk: Базовий тип перевірки

en: Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл і не ставити крапку перед розширенням.

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: Related
uk: Зв'язано

en: Dialog
uk: Вікно

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: Degree
uk: Градуси

en: Edit element
uk: Редагувати елемент

en: Delete element
uk: Видалити елемент

en: Elements
uk: Елементи

en: Add element
uk: Додати елемент

en: Field prefix
uk: Префікс поля

en: Field suffix
uk: Суфікс поля

en: Marital status
uk: Сімейний стан

en: Structure
uk: Структура

en: Unique
uk: Унікальне

en: Form display
uk: Відображення форми

en: Maximum file size
uk: Максимальний розмір файла

en: Unchecked
uk: Непозначено

en: Default email subject
uk: Базова тема електронного листа

en: Message settings
uk: Налаштування повідомлення

en: (unknown)
uk: (невідомий)

en: Enter value
uk: Введіть значення

en: Randomize questions
uk: Випадкові питання

en: Language select
uk: Вибір мови

en: Form validation
uk: Перевірка форми

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Email from address
uk: Електронна пошта з адреси

en: Starred
uk: Позначено зірочкою

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: Custom settings
uk: Власні налаштування

en: From email
uk: З електронної пошти

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
uk: Для встановлення дозволеного розміру файла введіть таке значення як "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт). Якщо значення немає, розміри файлів будуть обмежуватись лише налаштуваннями PHP щодо максимального розміру повідомлення та відвантаженого файла (поточні обмеження <strong>%limit</strong>).

en: Time zones
uk: Часові пояси

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Other description
uk: Інший опис

en: Other...
uk: Інший...

en: Randomize options
uk: Випадкова послідовність варіантів

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
uk: Розташовувати варіанти у випадковій послідовності при відображенні їх у формі.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
uk: Значення %value для поля %title вже один раз було надіслано. Напевно, ця форма вже надсилалась, тож потрібно вибрати інше значення.

en: Confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
uk: URL для переспрямування користувача після успішного надсилання.

en: Allow your users to save and finish the form later.
uk: Дозволити вашим користувачам зберегти і закінчити форму пізніше.

en: Submission Number
uk: Номер надсилання

en: Submission ID
uk: ID надсилання

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
uk: Компактні варіанти більше підходять для імпорту даних в інші системи.

en: draft
uk: чернетка

en: %module module installed.
uk: Встановлено модуль %module .

en: Autocomplete settings
uk: Налаштування автодоповнення

en: Video display
uk: Показ відео

en: Submitter
uk: Надсилач

en: Altered
uk: Змінено

en: Modern
uk: Модерн

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Confirm email
uk: Підтвердити електронну адресу

en: The email address %mail is not valid.
uk: Електронна адреса %mail некоректна

en: Invisible
uk: Невидиме

en: Radio
uk: Радіо

en: Delete URL
uk: URL видалення

en: Time settings
uk: Параметри часу

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Job Application
uk: Заява про прийом на роботу

en: Title display
uk: Відображення заголовка

en: Autocomplete options
uk: Параметри автозаповнення

en: Custom tags
uk: Власні теги

en: Dark
uk: Темний

en: Include files as attachments
uk: Додавати файли як вкладення

en: Watch video
uk: Дивитися відео

en: Update @title
uk: Оновити @title

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Managed file
uk: Керований файл

en: Password confirm
uk: Підтвердження пароля

en: Star
uk: Зірка

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
uk: Закриття форми забороняє будь-які подальші надсилання для усіх користувачів.

en: One column
uk: Одна колонка

en: Wizard
uk: Майстер

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
uk: Надсилання збережені. Ви можете повернутися до цієї форми пізніше, і поточні значення будуть відновлені.

en: Batch settings
uk: Пакетні налаштування

en: Third party
uk: Треті особи

en: Industry
uk: Галузь

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Date/time settings
uk: Налаштування дати/часу

en: Text format settings
uk: Параметри текстового формату

en: HTML Table
uk: Таблиця HTML

en: Add email
uk: Додати електронну адресу

en: Element name
uk: Назва елементу

en: Protect all forms with Honeypot
uk: Захистити усі форми за допомогою Honeypot

en: An autocomplete text field.
uk: Текстове поле автодоповнення .

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions.
uk: Виберіть метод збору пропозицій автодоповнення.

en: Time element
uk: Елемент часу

en: Custom properties
uk: Спеціальні властивості

en: Checked
uk: Перевірено

en: Three columns
uk: Три колонки

en: Email from name
uk: Електронна пошта від імені

en: Total submissions limit
uk: Загальне обмеження надсилань

en: Per user submission limit
uk: Обмеження надсилань на користувача

en: Other title
uk: Інша назва

en: Response status code
uk: Код стану відповіді

en: Country codes
uk: Коди країн

en: Draft settings
uk: Налаштування чернетки

en: Is this a draft of the submission?
uk: Це чернетка надсилання?

en: answers
uk: відповіді

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: Rating settings
uk: Налаштування рейтингу

en: @title settings
uk: Налаштування @title

en: Handler settings
uk: Налаштування обробника

en: Message content
uk: Вміст повідомлення

en: Next page button label
uk: Напис на кнопці наступної сторінки

en: Class hierarchy
uk: Ієрархія класів

en: The credit card number is not valid.
uk: Номер кредитної картки недійсний.

en: Save elements
uk: Зберегти елементи

en: Table select
uk: Вибір таблиці

en: Wizard page
uk: Сторінка майстра

en: Add layout
uk: Додати макет

en: External link
uk: Зовнішнє посилання

en: Download options
uk: Параметри завантаження

en: Formatted Address
uk: Відформатована адреса

en: Filled
uk: Заповнено

en: Processed text
uk: Оброблений текст

en: Form status
uk: Стан форми

en: Langcode
uk: Код мови

en: Color swatch
uk: Зразок кольору

en: Select other
uk: Виберіть інший

en: Request URL
uk: URL запиту

en: Source entity
uk: Вихідна сутність

en: Add handler
uk: Додати обробник

en: Signature format
uk: Формат підпису

en: Wrapper CSS classes
uk: CSS-класи обгортки

en: Column header format
uk: Формат заголовка стовпчика

en: Type of item to reference
uk: Тип об'єкту для посилання

en: Reference method
uk: Спосіб посилання

en: Soft
uk: М’яко

en: Update URL
uk: URL оновлення

en: Exporting submissions
uk: Експортування надсилань

en: Creating export file
uk: Створення файла експорту

en: The export file could not be created because an error occurred.
uk: Файл експорту неможливо створити через помилку.

en: Exported @count of @total submissions...
uk: Експортовано @count з @total надсилань...

en: Drafts only
uk: Лише чернетки

en: Page @start of @end
uk: Сторінка @start з @end

en: Filter submissions
uk: Фільтрувати надсилання

en: CAPTCHA settings
uk: Налаштування CAPTCHA

en: Are you sure you want to delete @title?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити @title?

en: Hide help
uk: Сховати довідку

en: submission
uk: надсилання

en: Previous page button label
uk: Напис на кнопці попередньої сторінки

en: Enable preview page
uk: Увімкнути сторінку попереднього перегляду

en: Add a page for previewing the form before submitting.
uk: Додати сторінку попереднього перегляду форми до надсилання.

en: Preview button label
uk: Напис кнопки попереднього перегляду

en: Thank you for subscribing.
uk: Дякуємо за підписку.

en: Confirmation type
uk: Тип підтвердження

en: Next submission number
uk: Номер наступного надсилання

en: The value of the next submission number. This is usually 1 when you start and will go up with each form submission.
uk: Значення номеру наступного надсилання. Зазвичай початкове значення дорівнює 1 і воно зростає з кожним надсиланням форми.

en: Name on Card
uk: Ім'я на картці

en: Value is
uk: Значення дорівнює

en: Library settings
uk: Налаштування бібліотеки

en: Entity reference settings
uk: Налаштування посилань на сутності

en: The default value of the field identified by its key.
uk: Базове значення поля, визначене його ключем.

en: if
uk: якщо

en: Broken/Missing
uk: Пошкоджено/Втрачено

en: Weight for @label
uk: Вага для @label

en: form only
uk: лише формі

en: viewed submission only
uk: лише переглядуваному надсиланні

en: both form and viewed submission
uk: формі і переглядуваному надсилання

en: Autofocus
uk: Автофокус

en: Label: @label
uk: Мітка: @label

en: Entity reference selection settings
uk: Налаштування вибору посилання на сутність

en: Date completed
uk: Дата завершення

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
uk: Знайдено частково завершену форму. Будь ласка, завершіть незаповнені частини.

en: Confidential submissions
uk: Конфіденційні надсилання

en: Confidential submissions have no recorded IP address and must be submitted while logged out.
uk: Конфіденційні надсилання не записують IP-адресу і мають надсилатися після виходу з сайту.

en: The next submission number was increased to @min to make it higher than existing submissions.
uk: Номер наступного надсилання було збільшено до @min аби зробити його більшим наявного надсилання.

en: option
uk: варіант

en: Submission state
uk: Стан надсилання

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
uk: @name не може перевищувати %max символи(ів), а він наразі довжиною %length символи(ів).

en: Clear submissions
uk: Очистити надсилання

en: Clearing submission data
uk: Очищення даних з надсилань

en: The submissions could not be cleared because an error occurred.
uk: Ці надсилання неможливо видалити через помилку.

en: Entity reference options
uk: Параметри посилання на сутність

en: Options (YAML)
uk: Опції (YAML)

en: %title is not valid.
uk: %title недійсний.

en: Entity select
uk: Вибір сутності

en: A secure token used to look up a submission.
uk: Токен безпеки, використовуваний для пошуку надсилання.

en: Add options
uk: Додати варіанти

en: Emails / Handlers
uk: Електронні листи / Обробники

en: Data (YAML)
uk: Дані (YAML)

en: Form default settings
uk: Базові налаштування форми

en: Email default settings
uk: Базові налаштування електронної пошти

en: Results disabled
uk: Результати вимкнено

en: Email to address
uk: Адреса електронної пошти До

en: Confirmation settings
uk: Налаштування підтвердження

en: URL (redirects to a custom path or URL)
uk: URL (переспрямовує на спеціальний шлях або URL)

en: Disable saving of submissions.
uk: Вимкнути збереження надсилань.

en: Submission updated in %form.
uk: Надсилання у формі %form оновлено.

en: New submission added to %form.
uk: Нове надсилання до формі %form додано.

en: Submitted to
uk: Надіслано до

en: Back to form
uk: Назад до форми

en: Unable to load @entity_type:@entity_id
uk: Не вдалося завантажити @entity_type:@entity_id

en: %title options are not valid. @message
uk: Параметри %title недійсні. @message

en: Submission UUID
uk: UUID надсилання

en: Submission URI
uk: URI надсилання

en: Remote IP address
uk: Віддалена IP-адреса

en: The submitter.
uk: Надсилач.

en: Submitted to: Entity type
uk: Надіслано до: Тип сутності

en: The entity type to which this submission was submitted from.
uk: Тип сутності, до якого надіслано це надсилання.

en: Submitted to: Entity ID
uk: Надіслано до: Ідентифікатор сутності

en: Enable the %name handler.
uk: Увімкніть обробник %name.

en: A unique name for this handler instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
uk: Унікальна назва для цього екземпляра обробника. Повинен бути абетково-цифровим і відокремлюватись символом підкреслення.

en: Format options
uk: Варіанти формату

en: Delimiter text format
uk: Текстовий формат з розділювачем

en: Select menu, radio buttons, and checkboxes options
uk: Варіанти для меню вибору, радіоперемикачів та прапорців

en: Options format
uk: Формат варіантів

en: Compact; with the option values delimited by commas in one column.
uk: Компактний; зі значеннями варіантів, відокремлений комами в одному стовпчику.

en: Separate; with each possible option value in its own column.
uk: Відокремлений; з кожним можливим значенням варіанту в окремому стовпці.

en: Option labels, the human-readable value (label)
uk: Мітки варіантів, людино читне значення (мітка)

en: Option values, the raw value stored in the database (key)
uk: Значення варіантів, необроблене значення, що зберігається в базі даних (ключ)

en: Entity link; with entity id, title and url in their own column.
uk: Посилання на сутність; з ідентифікатором сутності, назвою та URL-адресою кожний у своєму стовпці.

en: Entity links are suitable as long as there are not too many submissions (ie 1000's) pointing to just a few unique entities (ie 100's).
uk: Посилання на сутності придатні, якщо немає надто багато надсилань матеріалів (тобто тисячі), які вказують лише на кілька унікальних об’єктів (тобто сотні).

en: Entity id; just the entity id column
uk: Ідентифікатор сутності; лише стовпець ідентифікатора сутності

en: Entity links are suitable as long as there is mechanism for the referenced entity to be looked up external (ie REST API).
uk: Посилання на сутності придатні, якщо існує механізм зовнішнього пошуку сутності за посиланням (тобто REST API).

en: Are you sure you want to delete all submissions?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити всі надсилання?

en: Are you sure you want to delete @submission_total @submissions in @form_total @forms?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити @submission_total @submissions у @form_total @forms?

en: Send from
uk: Надіслано з

en: Included email values
uk: Включено значення електронної пошти

en: %subject sent to %to_mail from %from_name [%from_mail].
uk: %subject надіслано %to_mail від %from_name [%from_mail].

en: Example: Options
uk: Приклад: Варіанти

en: Country names
uk: Назви країн

en: State codes
uk: Коди штатів

en: State names
uk: Назви штатів

en: State/Province codes
uk: Коди штатів/провінцій

en: State/Province names
uk: Назви штатів/провінцій

en: Default preview message
uk: Базове повідомлення попереднього перегляду

en: Test types
uk: Тестові типи

en: Test names
uk: Тестові назви

en: Defaults to: %value
uk: За замовчуванням: %value

en: The text for the button that will proceed to the preview page.
uk: Текст для кнопки, яка веде на сторінку попереднього перегляду.

en: The text for the button to go backwards from the preview page.
uk: Текст для кнопки для повернення назад зі сторінки попереднього перегляду.

en: A message to be displayed on the preview page.
uk: Повідомлення, яке буде показуватися на сторінці попереднього перегляду.

en: Submitted to: Entity title
uk: Надіслано до: Назва сутності

en: Submitted to: Entity URL
uk: Надіслано до: URL сутності

en: Preview default settings
uk: Попередній перегляд базових налаштувань

en: Default preview button label
uk: Базова мітка кнопки попереднього перегляду

en: Above test data is keyed by FAPI element #type.
uk: Наведені вище тестові дані вказуються за допомогою елемента FAPI #type.

en: instance is
uk: екземпляр є

en: instances are
uk: екземпляри є

en: Only @number @instance permitted
uk: Дозволено лише @number @instance

en: Column options
uk: Варіанти колонок

en: The selected columns will be included in the export.
uk: Вибрані стовпці буде включено в експорт.

en: Number of submissions
uk: Кількість надсилань

en: Date list
uk: Список дат

en: Entity autocomplete
uk: Автозаповнення сутності

en: Default base path
uk: Базовий основний шлях

en: Default form exception message
uk: Повідомлення про помилку форми за замовчуванням

en: Default draft button label
uk: Базова мітка кнопки чернетки

en: Default draft save message
uk: Базове повідомлення про збереження чернетки

en: Default draft load message
uk: Базове повідомлення про завантаження чернетки

en: Default confirmation message
uk: Базове повідомлення про підтвердження

en: Default limit total message
uk: Базове обмеження загальної кількості повідомлень

en: Default limit user message
uk: Базове обмеження кількості користувацьких повідомлень

en: Enable page
uk: Увімкнути сторінку

en: Page submit URL alias
uk: Синонім URL для надсилання сторінки

en: Page confirm URL alias
uk: Синонім URL для підтвердження сторінки

en: Form closed message
uk: Повідомлення про закриття форми

en: Form exception message
uk: Повідомлення про помилку форми

en: Draft button label
uk: Мітка кнопки чернетки

en: Limit total submissions
uk: Обмеження кількості надсилань

en: Limit total message
uk: Обмеження кількості повідомлень

en: Limit user submissions
uk: Обмежте надсилання користувачами

en: Limit user message
uk: Обмежити повідомлення користувача

en: Allow users to post submission from a dedicated URL.
uk: Дозволити користувачам публікувати надсилання зі спеціальної URL-адреси.

en: Form submit button label
uk: Мітка кнопки надсилання форми

en: This option is available only for authenticated users.
uk: Ця опція доступна лише для авторизованих користувачів.

en: The text for the button that will save a draft.
uk: Текст для кнопки, яка зберігатиме чернетку.

en: Draft saved message
uk: Чернетка збереженого повідомлення

en: Message to be displayed when a draft is saved.
uk: Повідомлення, яке буде показуватися при збереженні чернетки.

en: Draft loaded message
uk: Чернетка завантаженого повідомлення

en: Message to be displayed when a draft is loaded.
uk: Повідомлення, яке буде показуватися при завантаженні чернетки.

en: Is draft
uk: Є чернеткою

en: The submission language code.
uk: Код мови для надсилання.

en: Page default settings
uk: Базові налаштування сторінки

en: Default closed message
uk: Повідомлення про закриття за умовчанням

en: Default submit button label
uk: Базова мітка кнопки надсилання

en: Draft default settings
uk: Базові налаштування чернетки

en: Confirmation default settings
uk: Базові налаштування підтвердження

en: Limit default settings
uk: Базові налаштування ліміта

en: Completed and draft submissions
uk: Завершені та чернеткові надсилання

en: Completed submissions only
uk: Лише завершені надсилання

en: Number of submissions?
uk: Кількість надсилань?

en: Deleted existing submissions.
uk: Видалено наявні надсилання.

en: 1 submissions created. | Finished creating @count submissions
uk[0]: Створено 1 надсилання.
uk[1]: Завершено створення @count надсилань
uk[2]: Завершено створення @count надсилань

en: Default maximum upload size
uk: Базовий максимальний розмір викладання

en: Default email from address
uk: Базова адреса "Від" електронного листа

en: Default email from name
uk: Базове ім'я "Від" електронного листа

en: Batch export size
uk: Пакетний розмір експорту

en: Batch update size
uk: Пакетний розмір оновлення

en: Batch delete size
uk: Пакетний розмір видалення

en: Automatically save as draft when previewing and when there are validation errors.
uk: Автоматично зберігати як чернетку під час попереднього перегляду та за наявності помилок перевірки.

en: Enter a <a href=":form_api_href">Form API (FAPI)</a> and/or a <a href=":render_api_href">Render Array</a> as <a href=":yaml_href">YAML</a>.
uk: Введіть <a href=":form_api_href">Form API (FAPI)</a> та/або <a href=":render_api_href">Render Array</a> як <a href=":yaml_href">YAML</a> .

en: Total Results
uk: Всього результатів

en: Key-value pairs MUST be specified as "safe_key: 'Some readable option'". Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups can be created by using just the group name followed by indented group options.
uk: Пари ключ-значення ПОВИННІ вказуватися як "безпечний_ключ:;Деякий доступний для читання варіант". У ключах рекомендується використовувати лише абетково-цифрові символи та підкреслення. Один варіант на рядок. Групи варіантів можна створювати, використовуючи лише назву групи, за якою слідують варіанти групи з відступом.

en: Export creation complete. Your download should begin now. If it does not start, <a href=":href">download the file here</a>. This file may only be downloaded once.
uk: Створення експорту завершено. Завантаження має початися зараз. Якщо не запускається, <a href=":href">завантажте файл тут</a> . Цей файл можна завантажити лише один раз.

en: To email
uk: Електронна пошта "До"

en: Deleting @count of @total submissions...
uk: Видалення @count of @total надсилань...

en: Default submission data
uk: Дані надсилання за замовчуванням

en: No messages are available.
uk: Немає повідомлень.

en: Resend message
uk: Повторно надіслати повідомлення

en: Successfully re-sent %label.
uk: Успішно повторно надіслано %label.

en: Sorry...This form is closed to new submissions.
uk: Вибачте... Ця форма закрита для нових надсилань.

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "Submit" button!
uk: Будь ласка, перегляньте своє надсилання. Надсилання не є завершеним, доки не натиснуто кнопку «Надіслати»!

en: No more submissions are permitted.
uk: Більше надсилань не дозволяється.

en: Thank you for applying.
uk: Дякуємо за заявку.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
uk: Понеділок: Понеділок
    Вівторок: Вівторок
    Середа: Середа
    Четвер: Четвер
    П’ятниця: П’ятниця
    Субота: Субота
    Неділя: Неділя

en: AL: Alabama
    AK: Alaska
    AZ: Arizona
    AR: Arkansas
    CA: California
    CO: Colorado
    CT: Connecticut
    DE: Delaware
    DC: 'District of Columbia'
    FL: Florida
    GA: Georgia
    GU: Guam
    HI: Hawaii
    ID: Idaho
    IL: Illinois
    IN: Indiana
    IA: Iowa
    KS: Kansas
    KY: Kentucky
    LA: Louisiana
    ME: Maine
    MD: Maryland
    MA: Massachusetts
    MI: Michigan
    MN: Minnesota
    MS: Mississippi
    MO: Missouri
    MT: Montana
    NE: Nebraska
    NV: Nevada
    NH: 'New Hampshire'
    NJ: 'New Jersey'
    NM: 'New Mexico'
    NY: 'New York'
    NC: 'North Carolina'
    ND: 'North Dakota'
    OH: Ohio
    OK: Oklahoma
    OR: Oregon
    PA: Pennsylvania
    RI: 'Rhode Island'
    SC: 'South Carolina'
    SD: 'South Dakota'
    TN: Tennessee
    TX: Texas
    UT: Utah
    VT: Vermont
    VA: Virginia
    WA: Washington
    WV: 'West Virginia'
    WI: Wisconsin
    WY: Wyoming
uk: AL: Алабама
    AK: Аляска
    AZ: Арізона
    AR: Арканзас
    CA: Каліфорнія
    CO: Колорадо
    CT: Коннектикут
    DE: Делавер
    DC: 'Округ Колумбія'
    FL: Флорида
    GA: Джорджія
    GU: Гуам
    HI: Гаваї
    ID: Айдахо
    IL: Іллінойс
    IN: Індіана
    IA: Айова
    KS: Канзас
    KY: Кентуккі
    LA: Луїзіана
    ME: Мен
    MD: Мериленд
    MA: Массачусетс
    MI: Мічиган
    MN: Міннесота
    MS: Міссісіпі
    MO: Міссурі
    MT: Монтана
    NE: Небраска
    NV: Невада
    NH: 'Нью-Гемпшир'
    NJ: 'Нью-Джерсі' 
    NM: 'Нью-Мексико'
    NY: 'Нью-Йорк'
    NC: 'Північна Кароліна'
     ND: 'Північна Дакота'
    OH: Огайо
    OK: Оклахома
    OR: Орегон
    PA: Пенсільванія
    RI: 'Род-Айленд'
    SC: 'Південна Кароліна'
    SD: 'Південна Дакота'
    TN: Теннессі
    TX: Техас
    UT: Юта
    VT: Вермонт
    VA: Вірджинія
    WA: Вашингтон
    WV: 'Західна Вірджинія'
     WI: Вісконсин
    WY: Вайомінг

en: Alabama: Alabama
    Alaska: Alaska
    Arizona: Arizona
    Arkansas: Arkansas
    California: California
    Colorado: Colorado
    Connecticut: Connecticut
    Delaware: Delaware
    'District of Columbia': 'District of Columbia'
    Florida: Florida
    Georgia: Georgia
    Hawaii: Hawaii
    Idaho: Idaho
    Illinois: Illinois
    Indiana: Indiana
    Iowa: Iowa
    Kansas: Kansas
    Kentucky: Kentucky
    Louisiana: Louisiana
    Maine: Maine
    Maryland: Maryland
    Massachusetts: Massachusetts
    Michigan: Michigan
    Minnesota: Minnesota
    Mississippi: Mississippi
    Missouri: Missouri
    Montana: Montana
    Nebraska: Nebraska
    Nevada: Nevada
    'New Hampshire': 'New Hampshire'
    'New Jersey': 'New Jersey'
    'New Mexico': 'New Mexico'
    'New York': 'New York'
    'North Carolina': 'North Carolina'
    'North Dakota': 'North Dakota'
    Ohio: Ohio
    Oklahoma: Oklahoma
    Oregon: Oregon
    Pennsylvania: Pennsylvania
    'Rhode Island': 'Rhode Island'
    'South Carolina': 'South Carolina'
    'South Dakota': 'South Dakota'
    Tennessee: Tennessee
    Texas: Texas
    Utah: Utah
    Vermont: Vermont
    Virginia: Virginia
    Washington: Washington
    'West Virginia': 'West Virginia'
    Wisconsin: Wisconsin
    Wyoming: Wyoming
uk: Алабама: Алабама
    Аляска: Аляска
    Аризона: Аризона
    Арканзас: Арканзас
    Каліфорнія: Каліфорнія
    Колорадо: Колорадо
    Коннектикут: Коннектикут
    Делавер: Делавер
    'Округ Колумбія': 'Округ Колумбія'
    Флорида: Флорида
    Джорджія: Джорджія
    Гаваї: Гаваї
    Айдахо: Айдахо
    Іллінойс: Іллінойс
    Індіана: Індіана
    Айова: Айова
    Канзас: Канзас
    Кентуккі: Кентуккі
    Луїзіана: Луїзіана
    Мен: Мен
    Мериленд: Мериленд
    Массачусетс: Массачусетс
    Мічиган: Мічиган
    Міннесота: Міннесота
    Міссісіпі: Міссісіпі
    Міссурі: Міссурі
    Монтана: Монтана
    Небраска: Небраска
    Невада: Невада
    'Нью-Гемпшир': 'Нью-Гемпшир'
    'Нью-Джерсі': 'Нью-Джерсі'
    'Нью-Мексико': 'Нью-Мексико'
    'Нью-Йорк': 'Нью-Йорк'
    'Північна Кароліна': 'Північна Кароліна'
    'Північна Дакота': 'Північна Дакота'
    Огайо: Огайо
    Оклахома: Оклахома
    Орегон: Орегон
    Пенсільванія: Пенсильванія
    Род-Айленд: Род-Айленд
    'Південна Кароліна': 'Південна Кароліна'
    'Південна Дакота': 'Південна Дакота'
    Теннессі: Теннессі
    Техас: Техас
    Юта: Юта
    Вермонт: Вермонт
    Вірджинія: Вірджинія
    Вашингтон: Вашингтон
    'Західна Вірджинія': 'Західна Вірджинія'
    Вісконсин: Вісконсин
    Вайомінг: Вайомінг

en: Alabama: Alabama
    Alaska: Alaska
    'American Samoa': 'American Samoa'
    Arizona: Arizona
    Arkansas: Arkansas
    'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East': 'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East'
    'Armed Forces Americas': 'Armed Forces Americas'
    'Armed Forces Pacific': 'Armed Forces Pacific'
    California: California
    Colorado: Colorado
    Connecticut: Connecticut
    Delaware: Delaware
    'District of Columbia': 'District of Columbia'
    'Federate States of Micronesia': 'Federate States of Micronesia'
    Florida: Florida
    Georgia: Georgia
    Guam: Guam
    Hawaii: Hawaii
    Idaho: Idaho
    Illinois: Illinois
    Indiana: Indiana
    Iowa: Iowa
    Kansas: Kansas
    Kentucky: Kentucky
    Louisiana: Louisiana
    Maine: Maine
    'Marshall Islands': 'Marshall Islands'
    Maryland: Maryland
    Massachusetts: Massachusetts
    Michigan: Michigan
    Minnesota: Minnesota
    Mississippi: Mississippi
    Missouri: Missouri
    Montana: Montana
    Nebraska: Nebraska
    Nevada: Nevada
    'New Hampshire': 'New Hampshire'
    'New Jersey': 'New Jersey'
    'New Mexico': 'New Mexico'
    'New York': 'New York'
    'North Carolina': 'North Carolina'
    'North Dakota': 'North Dakota'
    'Northern Mariana Islands': 'Northern Mariana Islands'
    Ohio: Ohio
    Oklahoma: Oklahoma
    Oregon: Oregon
    Palau: Palau
    Pennsylvania: Pennsylvania
    'Puerto Rico': 'Puerto Rico'
    'Rhode Island': 'Rhode Island'
    'South Carolina': 'South Carolina'
    'South Dakota': 'South Dakota'
    Tennessee: Tennessee
    Texas: Texas
    Utah: Utah
    Vermont: Vermont
    'Virgin Islands': 'Virgin Islands'
    Virginia: Virginia
    Washington: Washington
    'West Virginia': 'West Virginia'
    Wisconsin: Wisconsin
    Wyoming: Wyoming
uk: Алабама: Алабама
    Аляска: Аляска
    'Американське Самоа': 'Американське Самоа'
    Аризона: Аризона
    Арканзас: Арканзас
    'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід': 'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід'
    'Збройні сили Північної та Південної Америки': 'Збройні сили Північної та Південної Америки'
    'Збройні сили Тихоокеанського регіону': 'Збройні сили Тихоокеанського регіону'
    Каліфорнія: Каліфорнія
    Колорадо: Колорадо
    Коннектикут: Коннектикут
    Делавер: Делавер
    'Округ Колумбія': 'Округ Колумбія'
    'Федеративні Штати Мікронезії': 'Федеративні Штати Мікронезії'
    Флорида: Флорида
    Джорджія: Джорджія
    Гуам: Гуам
    Гаваї: Гаваї
    Айдахо: Айдахо
    Іллінойс: Іллінойс
    Індіана: Індіана
    Айова: Айова
    Канзас: Канзас
    Кентуккі: Кентуккі
    Луїзіана: Луїзіана
    Мен: Мен
    'Маршаллові острови': 'Маршаллові острови'
    Мериленд: Мериленд
    Массачусетс: Массачусетс
    Мічиган: Мічиган
    Міннесота: Міннесота
    Міссісіпі: Міссісіпі
    Міссурі: Міссурі
    Монтана: Монтана
    Небраска: Небраска
    Невада: Невада
    'Нью-Гемпшир': 'Нью-Гемпшир'
    'Нью-Джерсі': 'Нью-Джерсі'
    'Нью-Мексико': 'Нью-Мексико'
    'Нью-Йорк': 'Нью-Йорк'
    'Північна Кароліна': 'Північна Кароліна'
    'Північна Дакота': 'Північна Дакота'
    'Північні Маріанські острови': 'Північні Маріанські острови'
    Огайо: Огайо
    Оклахома: Оклахома
    Орегон: Орегон
    Палау: Палау
    Пенсільванія: Пенсильванія
    'Пуерто-Ріко': 'Пуерто-Ріко'
    Род-Айленд: Род-Айленд
    'Південна Кароліна': 'Південна Кароліна'
    'Південна Дакота': 'Південна Дакота'
    Теннессі: Теннессі
    Техас: Техас
    Юта: Юта
    Вермонт: Вермонт
    'Віргінські острови': 'Віргінські острови'
    Вірджинія: Вірджинія
    Вашингтон: Вашингтон
    'Західна Вірджинія': 'Західна Вірджинія'
    Вісконсин: Вісконсин
    Вайомінг: Вайомінг

en: Yes: Yes
    No: No
uk: Так: Так
    Ні: Ні

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
uk: Формат дати визначений користувачем. Інформацію про можливі варіанти дивіться в <a href="http://php.net/manual/function.date.php">Документації PHP</a>

en: Use CDN
uk: Використовувати CDN

en: Filename: %file
uk: Ім'я файла: %file

en: @version (Installed)
uk: @version (Встановлено)

en: Default email body (Plain text)
uk: Базовий текст електронного листа (Простий текст)

en: Default email body (HTML)
uk: Базовий текст електронного листа (HTML)

en: Sends the message as plain text or HTML, using PHP's native mail() function.
uk: Надсилає повідомлення як звичайний текст або HTML за допомогою вбудованої функції PHP mail().

en: Body default value (@format)
uk: Базове значення вмісту (@format)

en: Send email as HTML
uk: Надсилати електронний лист як HTML

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: Settings:
uk: Налаштування:

en: Third Party
uk: Треті особи

en: Format default settings
uk: Базові налаштування формату

en: Export default settings
uk: Базові налаштування експорту

en: Options item format
uk: Формат елементу опцій

en: Entity reference format
uk: Формат посилання на сутність

en: Title / Description
uk: Назва / Опис

en: Supported modules.
uk: Підтримувані модулі.

en: The download settings have been saved.
uk: Налаштування завантаження збережено.

en: Label (ID)
uk: Мітка (ID)

en: Obscured
uk: Затьмарений

en: Message (@format)
uk: Повідомлення (@format)

en: Protect %label with Honeypot
uk: Захистити %label за допомогою Honeypot

en: Add time restriction to %label
uk: Додайте часове обмеження до %label

en: Weight for ID @id
uk: Вага для ID @id

en: The current wizard page.
uk: Поточна сторінка майстра.

en: Default form confidential message
uk: Базове повідомлення форми про конфіденційність

en: Default wizard previous page button label
uk: Базова мітка кнопки попередньої сторінки

en: Default wizard next page button label
uk: Базова мітка кнопки наступної сторінки

en: Default preview previous page button label
uk: Базова мітка кнопки попереднього перегляду попередньої сторінки

en: Form confidential
uk: Конфіденційність форми

en: Form confidential message
uk: Повідомлення про конфіденційність форми

en: Wizard settings
uk: Налаштування майстра

en: This is used for the previous page button within a wizard.
uk: Використовується для кнопки попередньої сторінки в майстрі.

en: This is used for the next page button within a wizard.
uk: Використовується для кнопки наступної сторінки в майстрі.

en: Automatically save as draft when paging, previewing, and when there are validation errors.
uk: Автоматично зберігати як чернетку під час переходу між сторінками, попереднього перегляду та за наявності помилок перевірки.

en: Default confidential message
uk: Базове повідомлення про конфіденційність

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
uk: Ця форма є конфіденційною. Щоб надіслати її необхідно <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">вийти</a>.

en: Example: Wizard
uk: Приклад: Майстер

en: Integrated by
uk: Інтегровано за допомогою

en: Additional elements
uk: Додаткові елементи

en: The specified email addresses do not match.
uk: Вказані електронні адреси не збігаються.

en: Reset settings
uk: Скидання налаштувань

en: The download settings have been reset.
uk: Налаштування завантаження скинуто.

en: Checkboxes other
uk: Інші прапорці

en: Likert: Agreement
uk: Likert: Погодження

en: 1: Much Worse
    2: Somewhat Worse
    3: About the Same
    4: Somewhat Better
    5: Much Better
uk: 1: Набагато гірше 
    2: Дещо гірше
    3: Приблизно так само
    4: Дещо краще
    5: Набагато краще

en: Likert: Comparison
uk: Likert: Порівняння

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
uk: 1: Зовсім не згоден
    2: Не згоден
    3: Байдуже
    4: Згоден
    5: Повністю згоден

en: Likert: Importance
uk: Likert: Важливість

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
uk: 1: Зовсім не важливо
    2: Дещо важливо
    3: Байдуже
    4: Важливо
    5: Дуже важливо

en: Likert: Satisfaction
uk: Likert: Задоволення

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
uk: 1: Дуже незадоволений
    2: Незадоволений
    3: Байдуже
    4: Задоволений
    5: Дуже задоволений

en: Likert: Ten Scale
uk: Likert: Десятибальна шкала

en: Likert: Would You
uk: Likert: Чи ви будете

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
uk: 1: Однозначно ні 
    2: Ймовірно ні 
    3: Не впевнений 
    4: Ймовірно так
    5: Однозначно так

en: Likert answers format
uk: Формат відповіді Likert

en: Show wizard progress bar
uk: Показати індикатор поступу майстра

en: Show wizard progress pages
uk: Показати сторінки поступу майстра

en: Show wizard progress percentage
uk: Показати відсоток прогресу майстра

en: Answers format
uk: Формат відповідей

en: Answer labels, the human-readable value (label)
uk: Мітки відповідей, людиночитне значення (мітка)

en: Answer keys, the raw value stored in the database (key)
uk: Ключі відповіді, необроблене значення, що зберігається в базі даних (ключ)

en: Default wizard start label
uk: Базова мітка кнопки початку

en: Wizard start label
uk: Мітка запуску майстра

en: Include confirmation page in progress
uk: Долучити сторінку підтвердження в процесі поступу

en: Wizard end label
uk: Фінішна мітка майстра

en: Default wizard end label
uk: Фінішна мітка майстра за замовчуванням

en: CodeMirror settings
uk: Налаштування CodeMirror

en: Elements (YAML)
uk: Елементи (YAML)

en: Form prepopulate elements
uk: Попередньо заповнені елементи форми

en: There are no submissions that need to be deleted.
uk: Немає надсилань, які потрібно видалити.

en: @total YAML file(s) tidied.
uk: @total файл(и) YAML прибрано.

en: No YAML files needed to be tidied.
uk: Жодних файлів YAML не потрібно прибирати.

en: The elements have been unexpectedly altered. Please try again
uk: Елементи були несподівано змінені. Будь ласка спробуйте ще раз

en: Parent %parent_key does not exist.
uk: Батьківський %parent_key не існує.

en: Basic elements
uk: Основні елементи

en: There has been error validating the elements. You may need to edit the <a href=":href">YAML source</a> to resolve the issue.
uk: Виникла помилка перевірки елементів. Можливо, щоб розв'язати проблему, знадобиться відредагувати <a href=":href">вихідний код YAML</a>.

en: Test %type element
uk: Тестовий елемент %type

en: Element test
uk: Тест елемента

en: HTML markup
uk: HTML розмітка

en: Determines the placement of the title.
uk: Визначає розміщення заголовка.

en: Leaving blank will use the default maxlength.
uk: Якщо залишити порожнім, використовуватиметься максимальна довжина за умовчанням.

en: Leaving blank will use the default rows.
uk: Якщо залишити порожнім, використовуватимуться рядки за замовчуванням.

en: Specifies the minimum value.
uk: Визначає мінімальне значення.

en: Specifies the maximum value.
uk: Визначає максимальне значення.

en: Specifies the legal number intervals.
uk: Визначає допустимі інтервали номерів.

en: The placeholder will be shown in the element until the user starts entering a value.
uk: Заповнювач відображатиметься в елементі, доки користувач не почне вводити значення.

en: Contents should be visible (open) to the user.
uk: Вміст повинен бути видимий (відкритий) користувачеві.

en: Private elements are shown only to users with results access.
uk: Приватні елементи відображаються лише користувачам із доступом до результатів.

en: Empty option label
uk: Мітка порожнього варіанта

en: The label to show for the initial option denoting no selection in a select element.
uk: Мітка, яка буде відображатися для початкового варіанта, що вказує на відсутність вибору в обраному елементі.

en: Empty option value
uk: Значення порожнього варіанта

en: The value for the initial option denoting no selection in a select element, which is used to determine whether the user submitted a value or not.
uk: Значення для початкової опції, що вказує на відсутність вибору в елементі вибору, яке використовується для визначення того, надав користувач значення чи ні.

en: Other placeholder
uk: Інший заповнювач

en: Submission display
uk: Показ надсилання

en: These properties and callbacks are not allowed: @properties
uk: Ці властивості та зворотні виклики заборонені: @properties

en: Elements are required
uk: Елементи є обов'язковими

en: Elements are not valid. @message
uk: Елементи недійсні. @message

en: Elements are not valid. YAML must contain an associative array of elements.
uk: Елементи недійсні. YAML повинен містити асоціативний масив елементів.

en: Hide this element by setting its <code>'#access'</code> property to <code>false</code>.
uk: Приховайте цей елемент, встановивши для його властивості <code>'#access'</code> значення <code>false</code> .

en: Filter by title, description, or elements
uk: Фільтр за заголовком, описом та елементами

en: Element titles (label)
uk: Заголовки елементів (мітка)

en: API Docs
uk: Документи API

en: YAML must contain an associative array of elements.
uk: YAML повинен містити асоціативний масив елементів.

en: Please select <a href=":href">predefined @type</a> or enter custom @type.
uk: Виберіть <a href=":href">попередньо визначений @type</a> або введіть власний @type.

en: Option groups can be created by using just the group name followed by indented group options.
uk: Групи параметрів можна створювати, використовуючи лише назву групи, за якою слідують параметри групи з відступом.

en: No elements are available.
uk: Немає доступних елементів.

en: Date type/Element type
uk: Тип дати/Тип елемента

en: %title elements are not valid. @message
uk: Елементи %title недійсні. @message

en: Test data by element type
uk: Тестові дані за типом елемента

en: Completed @feedback submissions (@rate submissions/min)
uk: Завершені надсилання @feedback (@rate надс/хв)

en: Invalid number of submissions: @num
uk: Невірна кількість надсилань: @num

en: Advanced elements
uk: Розширені елементи

en: Date/time elements
uk: Елементи дати/часу

en: Date part and order
uk: Частина дати та порядок

en: Date text parts
uk: Текстові частини дати

en: A description of the range of years to allow, like '1900:2050', '-3:+3' or '2000:+3', where the first value describes the earliest year and the second the latest year in the range.
uk: Допустимий опис діапазону років, як-от «1900:2050», «-3:+3» або «2000:+3», де перше значення описує найраніший рік, а друге — останній рік у діапазоні.

en: Date increment
uk: Збільшення дати

en: The increment to use for minutes and seconds
uk: Приріст для використання для хвилин і секунд

en: - Select a target type -
uk: - Виберіть тип цілі -

en: Enter the max file size a user may upload.
uk: Введіть максимальний розмір файлу, який може викласти користувач.

en: Email confirm
uk: Підтвердити електронну адресу

en: Likert settings
uk: Налаштування Likert

en: Markup settings
uk: Налаштування розмітки

en: Radios other
uk: Радіо інші

en: This is used for the Next Page button on the page before this page break.
uk: Використовується для кнопки «Наступна сторінка» на сторінці перед цим розривом сторінки.

en: This is used for the Previous Page button on the page after this page break.
uk: Використовується для кнопки «Попередня сторінка» на сторінці після цього розриву сторінки.

en: Composite element item format
uk: Формат складеного елемента

en: Select an element
uk: Виберіть елемент

en: Duplicate element
uk: Дублювати елемент

en: Test element
uk: Тестовий елемент

en: Filter by element name
uk: Фільтр за назвою елемента

en: Enter a part of the element name to filter by.
uk: Введіть частину назви елемента для фільтрації.

en: No element available.
uk: Немає доступних елементів.

en: Duplicate @title element
uk: Дублювати елемент @title

en: Edit @title element
uk: Редагувати елемент @title

en: The %title (@type) is a root element that can not be used as child to another element
uk: %title (@type) є кореневим елементом, який не можна використовувати як дочірній для іншого елемента

en: Total submissions limit message
uk: Повідомлення про обмеження загальної кількості надсилань

en: Per user submission limit message
uk: Повідомлення про обмеження надсилання на кожного користувача

en: Default total submissions limit message
uk: Базове повідомлення про обмеження загальної кількості надсилань

en: Default per user submission limit message
uk: Базове повідомлення про обмеження надсилання для кожного користувача

en: An <a href=":href">inputmask</a> helps the user with the element by ensuring a predefined format.
uk: <a href=":href">Маска введення</a> допомагає користувачеві працювати з елементом, забезпечуючи попередньо визначений формат.

en: (9 = numeric; a = alphabetical; * = alphanumeric)
uk: (9 = цифрова; a = абеткова; * = абетковоцифрова)

en: @title title
uk: @title назва

en: Element options
uk: Параметри елемента

en: Credit card codes
uk: Коди кредитних карток

en: Multiple email addresses may be separated by commas.
uk: Кілька адрес електронної пошти можна розділяти комами.

en: Email multiple
uk: Кілька електронних листів

en: Entity limit total submissions
uk: Обмеження загальної кількості надсилань для сутності

en: Entity limit user submissions
uk: Обмеження кількості надсилань від користувачів для сутності

en: Entity type is required when entity id is specified.
uk: Тип сутності є обов’язковим, якщо вказано ідентифікатор сутності.

en: Entity id is required when entity type is specified.
uk: Ідентифікатор сутності є обов’язковим, коли вказано тип сутності.

en: %title has been @action.
uk: %title було @action.

en: Select the entity type and then enter the entity id.
uk: Виберіть тип сутності, а потім введіть ідентифікатор сутності.

en: Element settings
uk: Налаштування елемента

en: Generic element
uk: Звичайний елемент

en: Duplicate '@label' form
uk: Дублікат форми "@label"

en: All [@total]
uk: Усього [@total]

en: Open [@total]
uk: Відкриті [@total]

en: Closed [@total]
uk: Закрито [@total]

en: Starred [@total]
uk: Позначено [@total]

en: Unstarred [@total]
uk: Без позначки [@total]

en: Administrative notes
uk: Адміністративні примітки

en: Enter notes about this submission. These notes are only visible to submission administrators.
uk: Введіть примітки щодо цього надсилання. Ці примітки бачать лише адміністратори надсилання.

en: Submission @sid notes saved.
uk: Примітки @sid до надсилання збережено.

en: Filter by submitted data and/or notes
uk: Фільтрувати за надісланими даними та/або примітками

en: Header (YAML)
uk: Заголовок (YAML)

en: Text to display when no rows are present.
uk: Текст для відображення, коли немає рядків.

en: A <a href=":href">regular expression</a> that the element's value is checked against.
uk: <a href=":href">Регулярний вираз</a>, за яким перевіряється значення елемента.

en: The maximum number of matches to be displayed.
uk: Максимальна кількість збігів для відображення.

en: The minimum number of characters a user must type before a search is performed.
uk: Мінімальна кількість символів, яку користувач має ввести перед пошуком.

en: Pattern %pattern is not a valid regular expression.
uk: Шаблон %pattern не є дійсним регулярним виразом.

en: Customize table
uk: Персоналізувати таблицю

en: Disable dialogs
uk: Вимкнути діалоги

en: Filter templates
uk: Фільтр шаблонів

en: Starred/flagged submissions
uk: Надсилання із зірочкою/прапорцями

en: At least once column is required
uk: Необхідно принаймні один стовпець

en: Input masks
uk: Маски введення

en: Limit entered value to a maximum number of characters or words.
uk: Обмежте введене значення максимальною кількістю символів або слів.

en: [blank]
uk: [порожній]

en: Select a handler
uk: Обрати обробник

en: Save details open/close state
uk: Зберегти стан відкрито/закрито для деталей

en: Save handlers
uk: Зберегти обробники

en: Filter by handler name
uk: Фільтрувати за назвою обробника

en: Enter a part of the handler name to filter by.
uk: Введіть частину імені обробника для фільтрування.

en: No handler available.
uk: Немає доступного обробника.

en: If checked, all <a href=":details_href">Details</a> element's open/close state will be saved using <a href=":local_storage_href">Local Storage</a>.
uk: Якщо позначено, стан відкриття/закриття всіх елементів <a href=":details_href">Подробиці</a> буде збережено за допомогою <a href=":local_storage_href">локального сховища</a> .

en: Add @label handler
uk: Додати обробник @label

en: Edit @label handler
uk: Редагувати обробник @label

en: Ascending (ASC)
uk: За зростанням (ASC)

en: Descending (DESC)
uk: За спаданням (DESC)

en: Use as default configuration
uk: Використовувати як базову конфігурацію

en: Presolve the CAPTCHA and always shows it. This is useful for debugging and preview CAPTCHA integration.
uk: Розв’яжіть CAPTCHA та завжди показуйте її. Це корисно для зневадження та попереднього перегляду інтеграції CAPTCHA.

en: Please check the formats that are available for this element. Leave blank to allow all available formats.
uk: Будь ласка, перевірте формати, доступні для цього елемента. Залиште поле пустим, щоб дозволити всі доступні формати.

en: If checked, the 'About text formats' link will be hidden.
uk: Якщо позначено, посилання «Про текстові формати» буде приховано.

en: @title placeholder
uk: @title: заповнювач

en: @title description
uk: @title: опис

en: Disable client-side validation
uk: Вимкнути перевірку на боці клієнта

en: Client-side validation is disabled for all forms.
uk: Перевірку на боці клієнта вимкнено для всіх форм.

en: Default title display
uk: Базове відображення заголовку

en: Description display
uk: Відображення опису

en: Determines the placement of the description.
uk: Визначає розміщення опису.

en: Page (redirects to new page and displays the confirmation message)
uk: Сторінка (переспрямовує на нову сторінку та відображає повідомлення про підтвердження)

en: Message to be shown upon successful submission.
uk: Повідомлення, яке буде показано після успішного надсилання.

en: Key-value pairs MUST be specified as "safe_key: 'Some readable options'". Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line.
uk: Пари ключ-значення ПОВИННІ вказуватися як "безпечний ключ:'Деякі доступні для читання параметри'". У ключах рекомендується використовувати лише абетково-цифрові символи та підкреслення. Один варіант на рядок.

en: @label value
uk: значення @label

en: @label text
uk: текст @label

en: Option value
uk: Значення варіанту

en: Default description display
uk: Відображення опису за замовчуванням

en: Options display
uk: Відображення варіантів

en: Side by side
uk: Пліч-о-пліч

en: Other option label
uk: Мітка варіанта "інше"

en: Other size
uk: Розмір "інше"

en: Other maxlength
uk: Максимальна довжина "інше"

en: Email confirm settings
uk: Налаштування підтвердження електронною поштою

en: Email confirm title
uk: Заголовок підтвердження електронною поштою

en: Email confirm description
uk: Опис підтвердження електронною поштою

en: Email confirm placeholder
uk: Заповнювач для підтвердження електронною поштою

en: Star size
uk: Розмір зірки

en: Small (@size)
uk: Маленький (@size)

en: Medium (@size)
uk: Середній (@size)

en: Large (@size)
uk: Великий (@size)

en: Show reset button
uk: Показати кнопку скидання

en: If checked, a reset button will be placed before the rating element.
uk: Якщо позначено, перед елементом рейтингу буде розміщено кнопку скидання.

en: Sign above
uk: Підпишіться вище

en: not signed
uk: не підписано

en: signed
uk: підписано

en: Signature options
uk: Варіанти підпису

en: toggle settings
uk: налаштування перемикача

en: Toggle theme
uk: Тема перемикача

en: Toggle size
uk: Розмір перемикача

en: Toggle on text
uk: Текст вмикання перемикача

en: Toggle off text
uk: Текст вимикання перемикача

en: Accounting/Finance: Accounting/Finance
    Advertising/Public Relations: Advertising/Public Relations
    Aerospace/Aviation: Aerospace/Aviation
    Arts/Entertainment/Publishing: Arts/Entertainment/Publishing
    Automotive: Automotive
    Banking/Mortgage: Banking/Mortgage
    Business Development: Business Development
    Business Opportunity: Business Opportunity
    Clerical/Administrative: Clerical/Administrative
    Construction/Facilities: Construction/Facilities
    Consumer Goods: Consumer Goods
    Customer Service: Customer Service
    Education/Training: Education/Training
    Energy/Utilities: Energy/Utilities
    Engineering: Engineering
    Government/Military: Government/Military
    Healthcare: Healthcare
    Hospitality/Travel: Hospitality/Travel
    Human Resources: Human Resources
    Installation/Maintenance: Installation/Maintenance
    Insurance: Insurance
    Internet: Internet
    Law Enforcement/Security: Law Enforcement/Security
    Legal: Legal
    Management/Executive: Management/Executive
    Manufacturing/Operations: Manufacturing/Operations
    Marketing: Marketing
    Non-Profit/Volunteer: Non-Profit/Volunteer
    Pharmaceutical/Biotech: Pharmaceutical/Biotech
    Professional Services: Professional Services
    Real Estate: Real Estate
    Restaurant/Food Service: Restaurant/Food Service
    Retail: Retail
    Sales: Sales
    Science/Research: Science/Research
    Skilled Labor: Skilled Labor
    Technology: Technology
    Telecommunications: Telecommunications
    Transportation/Logistics: Transportation/Logistics
uk: Бухгалтерський облік/Фінанси: Бухгалтерський облік/Фінанси
    Реклама/Зв’язки з громадськістю: Реклама/Зв’язки з громадськістю
    Аерокосмічна сфера/Авіація: Аерокосмічна сфера/Авіація
    Мистецтво/Розваги/Видавництво: Мистецтво/Розваги/Видавництво
    Автомобільна справа: Автомобільна справа
    Банківська справа/Іпотека: Банківська справа/Іпотека
    Розвиток бізнесу: Розвиток бізнесу
    Можливості для бізнесу: Можливості для бізнесу Канцелярська/Адміністративна: Канцелярська/Адміністративна
    Будівництво/Об’єкти: Будівництво/Об’єкти
    Товари народного споживання: Товари народного споживання
    Обслуговування клієнтів: Обслуговування клієнтів
    Освіта/Навчання: Освіта/Навчання
    Енергетика/комунальні послуги: Енергетика/комунальні послуги
    Інженерія: Інженерія
    Уряд/Військо: Уряд/Військо
    Охорона здоров’я: Охорона здоров’я
    Гостинність/Подорожі: Гостинність/Подорожі
    Людські ресурси: Людські ресурси
    Встановлення/Технічне обслуговування: Встановлення/Технічне обслуговування
    Страхування: Страхування
    Інтернет: Інтернет
    Правоохоронні органи/Безпека: Правоохоронні органи/Безпека
    Юриспруденція: Юриспруденція
    Менеджмент/Керівництво: Менеджмент/Керівництво
    Виробництво/Процеси: Виробництво/Процеси Маркетинг: Маркетинг
    Неприбуткова сфера/Волонтерство: Неприбуткова сфера/Волонтерство
    Фармакологія/Біотехнології: Фармакологія/Біотехнології
    Професійні послуги: Професійні послуги
    Нерухомість: Нерухомість
    Ресторан/Харчування: Ресторан/Харчування
    Роздрібна торгівля: Роздрібна торгівля:
    Продажі: Продажі
    Наука/Дослідження: Наука/Дослідження
    Кваліфікована праця: Кваліфікована праця
    Технології: Технології
    Телекомунікації: Телекомунікації
    Транспортування/Логістика: Транспортування/Логістика

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
uk: Неодружений: Неодружений
    Одружений: Одружений
    Розлучений: Розлучений
    Вдівець: Вдівець

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
uk: Січень: Січень
    Лютий: Лютий
    Березень: Березень
    Квітень: Квітень
    Травень: Травень
    Червень: Червень
    Липень: Липень
    Серпень: Серпень
    Вересень: Вересень
    Жовтень: Жовтень
    Листопад: Листопад
    Грудень: Грудень

en: Extra Small: Extra Small
    Small: Small
    Medium: Medium
    Large: Large
    Extra Large: Extra Large
uk: Дуже малий: Дуже малий
    Малий: Малий
    Середній: Середній
    Великий: Великий
    Дуже великий: Дуже великий

en: Tokens related to the currently authenticated user.
uk: Замінники, пов'язані з наразі авторизованим користувачем.

en: Disable HTML editor
uk: Вимкнути редактор HTML

en: Previewing @title template
uk: Попередній перегляд шаблону @title

en: Select new element type
uk: Виберіть новий тип елемента

en: Changing from %type
uk: Зміна з %type

en: HTML tags: Includes only @html_tags.
uk: Теги HTML: включає лише теги @html_tags.

en: Enter multiple tags delimited using spaces
uk: Введіть кілька тегів, розділених пробілами

en: Specifies the minimum date.
uk: Вказує мінімальну дату.

en: Specifies the maximum date.
uk: Визначає максимальну дату.

en: Datetime element is designed to have sane defaults so any or all can be omitted.
uk: Елемент Дати/часу розроблено таким чином, щоб мати розумні значення за замовчуванням, тому будь-який або всі елементи можна опустити.

en: Both the date and time components are configurable so they can be output as HTML5 datetime elements or not, as desired.
uk: Обидва компоненти дати та часу можна налаштувати, щоб їх можна було виводити як елементи HTML5 datetime чи ні, за бажанням.

en: Date element
uk: Елемент дати

en: HTML datetime - Use the HTML5 datetime element type.
uk: Дата/час HTML – використовуйте тип елемента дата/час HTML5.

en: HTML datetime input (localized) - Use the HTML5 datetime-local element type.
uk: Введення дати/часу HTML (локалізоване) – використовуйте тип елемента HTML5 datetime-local.

en: HTML date input - Use the HTML5 date element type.
uk: Введення дати HTML – використовуйте тип елемента дати HTML5.

en: Text input - No HTML5 element, use a normal text field.
uk: Введення тексту - немає елемента HTML5, використовуйте звичайне текстове поле.

en: None - Do not display a date element
uk: Немає – не відображати елемент дати

en: A year in either position means that specific year.
uk: Рік у будь-якій позиції означає цей конкретний рік.

en: Used in jQueryUI (fallback) datepicker year range and HTML5 min/max date settings. Defaults to '1900:2050'.
uk: Використовується в jQueryUI (резервний) інструмент вибору дати діапазону років і мінімальних/максимальних параметрів дати HTML5. За замовчуванням '1900:2050'.

en: HTML time input - Use a HTML5 time element type.
uk: Введення часу HTML – використовуйте тип елемента часу HTML5.

en: None - Do not display a time element.
uk: Немає – не відображати елемент часу.

en: Element CSS classes
uk: CSS-класи елемента

en: Form prepopulate source entity
uk: Вихідна сутність для попереднього заповнення форми

en: Created @destination
uk: Створено @destination

en: Flexbox item
uk: Елемент Flexbox

en: Learn more about using <a href=":href">flexbox layouts</a>.
uk: Дізнайтеся більше про використання <a href=":href">макетів flexbox</a>.

en: The flex property specifies the length of the item, relative to the rest of the flexible items inside the same container.
uk: Властивість flex визначає довжину елемента відносно решти гнучких елементів у тому самому контейнері.

en: 0 (none)
uk: 0 (немає)

en: Apply custom styles to the element's wrapper around both the field and its label.
uk: Застосуйте власні стилі до обгортки елемента навколо поля та його мітки.

en: The admin title will be displayed when managing elements and viewing & downloading submissions.
uk: Адміністративний заголовок відображатиметься під час керування елементами та перегляду й завантаження надсилань.

en: Choose whether to show the element label or element key in each column header.
uk: Виберіть, чи відображати мітку елемента або ключ елемента в кожному заголовку стовпця.

en: Element keys (key)
uk: Ключі елементів (ключ)

en: A list of classes that will be provided in the "Wrapper CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, які будуть надані в спадному меню «Класи CSS обгортки». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS теми.

en: A list of classes that will be provided in the "Element CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, які будуть надані в спадному списку «Класи CSS елементів». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS теми.

en: Element format
uk: Формат елемента

en: Labels/values, the human-readable value (value)
uk: Мітки/значення, легкочитне значення (значення)

en: Raw values, the raw value stored in the database (raw)
uk: Необроблені значення, необроблені значення, що зберігаються в базі даних (необроблені)

en: The customized table has been saved.
uk: Налаштовану таблицю збережено.

en: The customized table has been reset.
uk: Налаштовану таблицю скинуто.

en: Hexadecimal color
uk: Шістнадцятковий колір

en: Color swatch size
uk: Розмір зразка кольору

en: Autocomplete minimum number of characters
uk: Мінімальна кількість символів автодоповнення

en: Autocomplete matching operator
uk: Оператор відповідності автодоповнення

en: Flexbox settings
uk: Налаштування Flexbox

en: Align items
uk: Вирівняти елементи

en: Top (flex-start)
uk: Верх (flex-start)

en: Bottom (flex-end)
uk: Низ (flex-end)

en: Center (center)
uk: Центр (центр)

en: CC email
uk: Електронна адреса CC

en: BCC email
uk: Електронна адреса Прихована копія

en: Employment status
uk: Зайнятість

en: 'Full Time': 'Full Time'
    'Part Time': 'Part Time'
    'Military': 'Military'
    Unemployed: Unemployed
    Retired: Retired
uk: 'Повний робочий день': 'Повний робочий день'
    'Неповний робочий день': 'Неповний робочий день' 'Військовий': 'Військовий'
    Безробітний: Безробітний
    Пенсіонер: Пенсіонер

en: Ethnicity
uk: Етнічна приналежність

en: Caucasian: Caucasian
    'Latino/Hispanic': 'Latino/Hispanic'
    'Middle Eastern': 'Middle Eastern'
    African: African
    Caribbean: Caribbean
    'South Asian': 'South Asian'
    'East Asian': 'East Asian'
    Mixed: Mixed
uk: Європеоїдний: Європеоїдний
    Латиноамериканський: Латиноамериканський
    Близькосхідний: Близькосхідний
    Африканський: Африканський
    Карибський: Карибський
    Південноазіатський: Південноазіатський
    Східноазіатський: Східноазіатський
    Змішаний: Змішаний

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
uk: Батьки: Батьки 
    Інші близькі родичі: Інші близькі родичі
    Брат/сестра: Брат/сестра
    Дитина: Дитина
    Друг: Друг

en: Example: Flexbox layout
uk: Приклад: макет Flexbox

en: Column header prefix
uk: Префікс заголовка стовпчика

en: Column header prefix key delimiter
uk: Розділювач ключа префікса заголовка стовпчика

en: Column header prefix label delimiter
uk: Розділювач мітки префікса заголовка стовпчика

en: Toggle details widget state.
uk: Перемкнути стан віджета деталей.

en: Other elements
uk: Інші елементи

en: Conditional logic
uk: Умовна логіка

en: Column header label delimiter
uk: Роздільник мітки заголовка стовпця

en: Column header key delimiter
uk: Роздільник ключа заголовка стовпця

en: Element info
uk: Інформація про елемент

en: Form API #states must be manually entered.
uk: #states API форми потрібно вводити вручну.

en: Learn more about Drupal's <a href=":href">Form API #states</a>.
uk: Дізнайтеся більше про друпалівські <a href=":href">#states API форми</a>.

en: Add another state
uk: Додати інший стан

en: of the following is met:
uk: з наступного який відповідає:

en: Conditional logic (Form API #states) is not an array.
uk: Умовна логіка (API форми #states) не є масивом.

en: Conditional logic (Form API #states) is using a custom %state state.
uk: Умовна логіка (API форми #states) використовує спеціальний стан %state.

en: Conditional logic (Form API #states) is using multiple triggers.
uk: Умовна логіка (API форми #states) використовує кілька тригерів.

en: Conditional logic (Form API #states) is using multiple nested conditions.
uk: Умовна логіка (API форми #states) використовує кілька вкладених умов.

en: Conditional logic (Form API #states) is using the %operator operator.
uk: Умовна логіка (API форми #states) використовує оператор %operator.

en: Conditional logic (Form API #states) has multiple operators.
uk: Умовна логіка (API форми #states) має кілька операторів.

en: Options elements
uk: Елементи варіантів

en: %name must be a valid date.
uk: %name має бути дійсною датою.

en: %name must be on or after %min.
uk: %name має бути %min або пізніше.

en: %name must be on or before %max.
uk: %name має бути %max або раніше.

en: @title days
uk: @title днів

en: @title months
uk: @title місяців

en: @title years
uk: @title років

en: @title hours
uk: @title годин(и)

en: @title minutes
uk: @title хвилин(и)

en: @title seconds
uk: @title секунд(и)

en: @title am/pm
uk: @title дп/пп

en: Date list settings
uk: Параметри списку дат

en: Select the date parts and order that should be used in the element.
uk: Виберіть частини дати та порядок, який слід використовувати в елементі.

en: Select date parts that should be presented as text fields instead of drop-down selectors.
uk: Виберіть частини дати, які мають бути представлені як текстові поля замість селекторів, що розкриваються.

en: @title [Date]
uk: @title [Дата]

en: @title [Time]
uk: @title [Час]

en: Entity reference elements
uk: Елементи посилання на сутність

en: File upload elements
uk: Елементи завантаження файлів

en: Markup elements
uk: Елементи розмітки

en: Range settings
uk: Налаштування діапазону

en: Composite elements
uk: Складені елементи

en: Use Flexbox
uk: Використовувати Flexbox

en: Entity checkboxes
uk: Прапорці для сутностей

en: Entity radios
uk: Радіоперемикачі для сутностей

en: Flexbox layout
uk: Макет Flexbox

en: Display collapse/expand all details link
uk: Відображати посилання на згортання/розгортання подробиць

en: Check this option if the user should be allowed to upload multiple files.
uk: Позначте цей параметр, якщо користувачу потрібно дозволити завантажувати декілька файлів.

en: Submission Update
uk: Оновлення надсилання

en: Google requires users to use a valid API key. Using the <a href="https://console.developers.google.com/apis">Google API Manager</a>, you can enable the <em>Google Maps JavaScript API</em>. That will create (or reuse) a <em>Browser key</em> which you can paste here.
uk: Google вимагає від користувачів використовувати дійсний ключ API. Використовуючи <a href="https://console.developers.google.com/apis">Google API Manager</a>, можна ввімкнути <em>Google Maps JavaScript API</em>. Це створить (або повторно використає) <em>ключ браузера</em>, який можна вставити сюди.

en: Default Google Maps API key
uk: Базовий ключ API Карт Google

en: Submission number
uk: Номер надсилання

en: The @title is not valid.
uk: @title недійсний.

en: Controls how videos are displayed in inline help and within the global help section.
uk: Керує способом відображення відео у вбудованій довідці та в розділі глобальної довідки.

en: Tableselect sort
uk: Сортування вибору таблиці

en: Private file system is set.
uk: Шлях до приватних файлів налаштований.

en: Private file system is not set.
uk: Шлях до приватних файлів не налаштований

en: This must be changed in <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a>. For more information see: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>
uk: Має бути змінене у файлі <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a>. Більше відомостей див.: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>

en: Exporters
uk: Експортери

en: Allow files to be uploaded to public file system.
uk: Дозволити викладання файлів до загально-доступної файлової системи.

en: Results exporter
uk: Експортер результатів

en: Ignore disabled results warning
uk: Ігнорувати попередження про вимкнені результати

en: Remote Post
uk: Віддалена публікація

en: Insert URL
uk: URL вставки

en: Exporter settings
uk: Налаштування експортера

en: '@title' is a '@type' element, which has been disabled and will not be rendered.
uk: "@title" – це елемент типу "@type", який вимкнено та не відтворюватиметься.

en: The %title options are being set by the %module_names @module. Altering any of the below options will override these dynamically populated options.
uk: Варіанти %title встановлюються модулем %module_names @module. Зміна будь-якого з наведених нижче варіантів перевизначить ці динамічно заповнені варіанти.

en: The %title options have been customized. Resetting the below options will allow the %module_names @module to dynamically populate these options.
uk: Варіанти %title були налаштовані. Скидання наведених нижче варіантів дозволить %module_names @module динамічно заповнювати ці варіанти.

en: Options %label have been reset.
uk: Варіанти %label скинуто.

en: Options %label saved.
uk: Варіанти %label збережено.

en: Options @label have been reset.
uk: Варіанти @label скинуто.

en: Options @label saved.
uk: Варіанти @label збережено.

en: Header options
uk: Варіанти заголовка

en: Download export file
uk: Завантажте файл експорту

en: Download uploaded files
uk: Завантажте викладені файли

en: %name must be a valid time.
uk: %name має бути дійсним часом.

en: Options %id do not exist.
uk: Варіанти %id не існують.

en: Date format is only applicable for browsers that do not have support for the HTML5 date element. Browsers that support the HTML5 date element will display the date using the user's preferred format.
uk: Формат дати застосовний лише для браузерів, які не підтримують елемент дати HTML5. Браузери, які підтримують елемент дати HTML5, відображатимуть дату у бажаному користувачем форматі.

en: Enter date format using <a href="http://php.net/manual/en/function.date.php">Date Input Format</a>.
uk: Введіть формат дати за допомогою <a href="http://php.net/manual/en/function.date.php">формату введення дати</a> .

en: Accepts any date in any <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
uk: Приймає будь-яку дату в будь-якому <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">форматі введення дати GNU</a>. Такі рядки, як сьогодні, +2 місяці та 9 грудня 2004 року, є дійсними.

en: The @title could not be interpreted in <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date Input Format</a>.
uk: @title не можна інтерпретувати у <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">форматі введення дати GNU</a> .

en: Use min/max validation to define a more specific date range.
uk: Використовуйте мінімальну/максимальну перевірку, щоб визначити більш конкретний діапазон дат.

en: HTML5 datetime elements do not gracefully degrade in older browsers and will be displayed as a plain text field without a date or time picker.
uk: Елементи дати й часу HTML5 не змінюються коректно в старіших браузерах і відображатимуться як звичайне текстове поле без засобу вибору дати чи часу.

en: Time format is only applicable for browsers that do not have support for the HTML5 time element. Browsers that support the HTML5 time element will display the time using the user's preferred format.
uk: Формат часу застосовний лише для браузерів, які не підтримують елемент часу HTML5. Браузери, які підтримують елемент часу HTML5, відображатимуть час у бажаному користувачем форматі.

en: Enter time format using <a href="http://php.net/manual/en/function.date.php">Time Input Format</a>.
uk: Введіть формат часу за допомогою <a href="http://php.net/manual/en/function.date.php">формату введення часу</a> .

en: For more information see: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>
uk: Для отримання додаткової інформації див.: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>

en: Private file system is not set. This must be changed in <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a>. For more information see: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>
uk: Приватна файлова система не налаштована. Необхідно внести зміни у файлі <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a> . Для отримання додаткової інформації див.: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>

en: Specifies the legal number intervals. Leave blank to support any number interval.
uk: Визначає допустимі числові інтервали. Залиште поле порожнім, щоб підтримувати будь-який числовий інтервал.

en: Accepts any time in any <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date Input Format</a>. Strings such as now, +2 hours, and 4:30 PM are all valid.
uk: Приймає будь-який час у будь-якому <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">форматі введення дати GNU</a> . Такі рядки, як зараз, +2 години та 16:30, є дійсними.

en: Exports results as delimited text file.
uk: Експортує результати як текстовий файл із роздільниками.

en: Open HTML table in Excel
uk: Відкривати таблицю HTML в Excel

en: If checked, the download file extension will be change from .html to .xls.
uk: Якщо позначено, розширення файлу завантаження буде змінено з .html на .xls.

en: Exports results as an HTML table.
uk: Експортує результати як таблицю HTML.

en: Remote post successful!
uk: Віддалена публікація успішна!

en: Remote post
uk: Віддалена публікація

en: Excluded types
uk: Виключені типи

en: File upload default settings
uk: Базові налаштування викладання файлів

en: Default allowed managed file extensions
uk: Базові дозволені розширення використовуваних файлів

en: Default allowed image file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів зображень

en: Default allowed video file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів відео

en: Default allowed audio file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів аудіо

en: Default allowed document file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів документів

en: Render array
uk: Масив візуалізації

en: Below is the element's final render array.
uk: Нижче наведено остаточний масив візуалізації елемента.

en: %title is a %type element, which has been disabled and will not be rendered. Go to the <a href=":href">admin settings</a> page to enable this element.
uk: %title — це елемент %type, який вимкнено та не буде відтворено. Перейдіть на сторінку <a href=":href">налаштувань адміністратора</a> , щоб увімкнути цей елемент.

en: %title is a %type element, which has been disabled and will not be rendered. Please contact a site administrator.
uk: %title — це елемент %type, який вимкнено та не буде відтворено. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: Select roles and users that should be able to populate this element when creating a new submission.
uk: Виберіть ролі та користувачів, які повинні мати змогу заповнити цей елемент під час створення нового надсилання.

en: Select roles and users that should be able to update this element when updating an existing submission.
uk: Виберіть ролі та користувачів, які повинні мати змогу оновлювати цей елемент під час оновлення існуючого надсилання.

en: Select roles and users that should be able to view this element when viewing a submission.
uk: Виберіть ролі та користувачів, які повинні мати змогу переглядати цей елемент під час перегляду надсилання.

en: Element access
uk: Доступ до елемента

en: Read the %label element's <a href=":href">API documentation</a>.
uk: Прочитайте <a href=":href">документацію API</a> елемента %label.

en: Default allowed @title extensions
uk: Базово дозволені розширення @title

en: A select menu field.
uk: Поле меню вибору.

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application. Ranking will be included for sortable option elements.
uk: Окремі параметри більше підходять для створення звітів, графіків і статистичних даних у додатку для роботи з електронними таблицями. Для елементів варіантів із сортування буде додане ранжування.

en: Processed text element can not be opened within a modal. Please see <a href="https://www.drupal.org/node/2741877">Issue #2741877: Nested modals don't work</a>.
uk: Опрацьований текстовий елемент не можна відкрити в модальному вікні. Перегляньте <a href="https://www.drupal.org/node/2741877">Проблема №2741877: вкладені модальні вікна не працюють</a>.

en: Processed text settings
uk: Налаштування опрацьованого тексту

en: HTML5 Audio player (MP3 only)
uk: Аудіопрогравач HTML5 (лише MP3)

en: Document file
uk: Файл документа

en: Allow N/A answer
uk: Дозволити відповідь Н/Д

en: Allowing N/A is ideal for situations where you wish to make a likert element required, but still want to allow users to opt out of certain questions.
uk: Дозволити Н/Д ідеально підходить для ситуацій, коли необхідно зробити обов’язковим елемент likert, але все одно потрібно дозволити користувачам відмовитися від певних запитань.

en: N/A answer value
uk: Значення відповіді Н/Д

en: Value stored in the database. Leave blank to store an empty string in the database.
uk: Значення, що зберігається в базі даних. Залиште поле порожнім, щоб зберегти порожній рядок у базі даних.

en: N/A answer text
uk: Текст відповіді Н/Д

en: Table sort
uk: Сортування таблиці

en: HTML5 Video player (MP4 only)
uk: Відеопрогравач HTML5 (лише MP4)

en: JSON documents
uk: Документи JSON

en: Exports results as JSON documents.
uk: Експортує результати як документи JSON.

en: YAML documents
uk: Документи YAML

en: Exports results as YAML documents.
uk: Експортує результати як документи YAML.

en: Likert: Quality
uk: Likert: Якість

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
uk: 1: Погано
    2: Задовільно
    3: Добре
    4: Дуже добре
    5: Відмінно

en: Employee Evaluation
uk: Оцінка співробітників

en: Job Seeker Profile
uk: Профіль шукача роботи

en: Session Evaluation
uk: Оцінка сеансу

en: Form CSS classes
uk: CSS класи форми

en: Please note: Custom properties will be automatically removed.
uk: Зверніть увагу: Cпеціальні властивості буде автоматично видалено.

en: Please note that comments are not supported and will be removed.
uk: Зверніть увагу, що коментарі не підтримуються та будуть видалені.

en: Form attributes
uk: Атрибути форми

en: Element properties
uk: Властивості елемента

en: Below are all available element properties with translatable properties in <strong>bold</strong>.
uk: Нижче наведено всі доступні властивості елементів із властивостями, які можна перекладати, виділено <strong>жирним шрифтом</strong> .

en: A list of classes that will be provided in the "Form CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, які будуть надані в спадному списку «CSS класи форми». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS для теми.

en: Number settings
uk: Налаштування чисел

en: Other option settings
uk: Налаштування іншого варіанту

en: If checked, a select all checkbox will be added to the header.
uk: Якщо позначено, до заголовка буде додано прапорець «Вибрати все».

en: Specifies the minimum time.
uk: Визначає мінімальний час.

en: Specifies the maximum time.
uk: Визначає максимальний час.

en: Specifies the minute intervals.
uk: Визначає хвилинні інтервали.

en: Enter interval in seconds.
uk: Введіть інтервал у секундах.

en: Body custom value (@format)
uk: Власне значення вмісту (@format)

en: If checked, sent emails will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, надіслані електронні листи відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: If checked, posted submissions will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, опубліковані надсилання відображатимуться на екрані для всіх користувачів.
