YAML Form (8.x-1.0-beta26) - en to gl translation catalogue (360 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: title
gl: título

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Item
gl: Elemento

en: Private
gl: Privado

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: error
gl: erro

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Download
gl: Descargar

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: Test
gl: Proba

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Container
gl: Contedor

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Parent
gl: Pai

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Export
gl: Exportar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Open
gl: Aberta

en: Time
gl: Hora

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: File extensions
gl: Extensións de ficheiro

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Manage
gl: Xestionar

en: Visible
gl: Visíbel

en: link
gl: ligazón

en: Teaser
gl: Resumo

en: Notes
gl: Notas

en: Text
gl: Texto

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Issue
gl: Incidencia

en: Titles
gl: Títulos

en: Mail
gl: Correo-e

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: User
gl: Usuario/a

en: Utility
gl: Utilidade

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Add page
gl: Engadir páxina

en: Expanded
gl: Expandida

en: All
gl: Todo

en: To:
gl: Para:

en: Date format
gl: Formato de data

en: Submission information
gl: Información do envío

en: Off
gl: Desactivado

en: Ignored
gl: Ignorado

en: Inline
gl: En liña

en: To
gl: Para

en: Preview message
gl: Previsualizar a mensaxe

en: From
gl: De

en: Source URL
gl: URL fonte

en: Signature
gl: Sinatura

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Count
gl: Contar

en: Mode
gl: Modo

en: Warning
gl: Alerta

en: N/A
gl: N/D

en: Authored by
gl: Creado por

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Range
gl: Rango

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Details
gl: Detalles

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Code
gl: Código

en: Company
gl: Compañía

en: Method
gl: Método

en: Table
gl: Táboa

en: Start
gl: Comezo

en: Other
gl: Outro

en: Color
gl: Cor

en: Role
gl: Rol

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: External
gl: Externo

en: Users
gl: Usuarios

en: Rows
gl: Filas

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Empty text
gl: Texto baleiro

en: Optional
gl: Opcional

en: Pattern
gl: Patrón

en: Send to
gl: Enviar

en: Template
gl: Modelo

en: module
gl: módulo

en: Close
gl: Pechar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Hidden
gl: Oculto

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Street Address
gl: Enderezo

en: Show
gl: Amosar

en: Key
gl: Clave

en: Change
gl: Cambiar

en: in
gl: en

en: Token
gl: Símbolos

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Clear
gl: Limpar

en: Source
gl: Orixe

en: Languages
gl: Idiomas

en: First
gl: Primeiro

en: Middle
gl: Medio

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Empty
gl: Valeiro

en: Buttons
gl: Botóns

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: characters
gl: caracteres

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Seconds
gl: Segundos

en: Info
gl: Información

en: Reference
gl: Referencia

en: Results
gl: Resultados

en: Customize
gl: Personalizar

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: options
gl: opcións

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: Completed
gl: Completado

en: File settings
gl: Configuración de ficheiros

en: Formats
gl: Formatos

en: Relationship
gl: Relación

en: Migrate
gl: Migrar

en: Automatic
gl: Automático

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Complete
gl: Completa

en: Submissions
gl: Envíos

en: Submitted values are
gl: Os valores enviados son:

en: Next Page >
gl: Páxina seguinte >

en: < Previous Page
gl: < Páxina anterior

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Questions
gl: Preguntas

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Challenge type
gl: Tipo de desafío

en: Color settings
gl: Axustes de cor e imaxe

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 20 minutes
gl: 20 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: Blocks
gl: Bloques

en: Form
gl: Formulario

en: Debug
gl: Depuración

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: < Previous
gl: < Anterior

en: Submission settings
gl: Axustes do envio

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Provided by
gl: Proporcionada por

en: Export format
gl: Formato de exportación

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Page settings
gl: Axustes da páxina

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Any
gl: Calquera

en: modules
gl: módulos

en: Validation
gl: Validación

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: About
gl: Información

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: and
gl: e

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Translate
gl: Traducir

en: Step
gl: Paso

en: Image file
gl: Ficheiro da imaxe

en: Steps
gl: Pasos

en: Element
gl: Elemento

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: notice
gl: aviso

en: Rating
gl: Valoración

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Expiration Year
gl: Ano de Caducidade

en: button
gl: botón

en: Format settings
gl: Axustes do formato

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Flagged
gl: Marcado

en: Date settings
gl: Opcións da data

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Properties
gl: Propiedades

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Expand all
gl: Expandir todo

en: Collapse all
gl: Contraer todo

en: Delimited text
gl: Texto delimitado

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Tab (\t)
gl: Tabulador(\t)

en: Semicolon (;)
gl: Punto e coma (;)

en: Colon (:)
gl: Dous puntos (:)

en: Pipe (|)
gl: Tubería (|)

en: Period (.)
gl: Punto (.)

en: Space ( )
gl: Espazo ( )

en: Link to form
gl: Ligazón ao formulario

en: Comma
gl: Coma

en: Semicolon
gl: Punto e coma

en: Uses
gl: Usos

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Date year range
gl: Rango de anos da data

en: Trigger
gl: Disparador

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: form
gl: formulario

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.

en: And
gl: E

en: Broken
gl: Roto

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Author information
gl: Información sobre o autor

en: Default challenge type
gl: Tipo de desafío predeterminado

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: Add element
gl: Engadir elemento

en: Structure
gl: Estrutura

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Default email subject
gl: Asunto predeterminado de email

en: Language select
gl: Escolla de idioma

en: Serial number
gl: Número de serie

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
gl: Escriba un valor como "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ou "50 MB" (megabytes) para restrinxir o tamaño permitido de arquivo. Se o deixa baleiro, os tamaños de arquivo estarán limitados únicamente polos tamaños máximos definidos en PHP para envíos e subida de arquivos (o límite actual é <strong>%limit</strong>).

en: Time zones
gl: Fusos horarios

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Other...
gl: Outro...

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: draft
gl: borrador

en: Add form
gl: Engadir formulario

en: %module module installed.
gl: Modulo %module instalado.

en: Submitter
gl: Autor do envío

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Confirm email
gl: Confirmación de correo electrónico

en: The email address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo electrónico %mail non é válido.

en: Dark
gl: Escuro

en: Update @title
gl: Actualizar @title

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
gl: Envío gardado. Pode volver a este formulario máis tarde e restaurará os valores actuais.

en: Mail System
gl: Sistema de correos

en: An autocomplete text field.
gl: Un campo de texto autocompletado.

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: Total submissions limit
gl: Límite total de envíos

en: Per user submission limit
gl: Límite de envíos por usuario

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros

en: @title settings
gl: Configuración de @title

en: Langcode
gl: Código de idioma

en: Signature format
gl: Formato da sinatura

en: Column header format
gl: Formato de encabezado de columna

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Exporting submissions
gl: Exportando envíos

en: Page @start of @end
gl: Páxina @start de @end

en: Filter submissions
gl: Filtrar envíos

en: Enable preview page
gl: Activar a páxina de vista previa

en: Next submission number
gl: Número do seguinte envío

en: Broken/Missing
gl: Roto/Desaparecido

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
gl: Atopouse un formulario parcialmente completado. Por favor complete as porcións restantes.

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
gl: @name non pode ser máis longo de %max caracteres pero actualmente ten %length caracteres.

en: A secure token used to look up a submission.
gl: Un token seguro empregado para buscar un envío.

en: Submitted to
gl: Enviado a

en: Back to form
gl: Volver ao formulario

en: Enable page
gl: Habilitar páxina

en: Form closed message
gl: Mensaxe de formulario pechado

en: Form exception message
gl: Mensaxe de excepción de formulario

en: No more submissions are permitted.
gl: Non se permiten máis envíos.

en: Form confidential
gl: Formulario confidencial

en: Form confidential message
gl: Mensaxe de formulario confidencial

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
gl: Este formulario é confidencial. Debe <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Pechar sesión</a> para envialo.

en: Elements (YAML)
gl: Elementos (YAML)

en: Basic elements
gl: Elementos básicos

en: Filter by title, description, or elements
gl: Filtrar por título, descrición ou elementos

en: Filter by element name
gl: Filtrar por nome do elemento

en: All [@total]
gl: Todos [@total]

en: Open [@total]
gl: Abertos [@total]

en: Filter by submitted data and/or notes
gl: Filtrar pola información e/ou notas do envío

en: Disable back button
gl: Deshabilitar botón de atrás

en: CSS (Cascading Style Sheets)
gl: CSS (Follas de estilo en cascada)
