YAML Form (8.x-1.0-beta27) - en to sl translation catalogue (133 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: error
sl: napaka

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Download
sl: Prenesi

en: updated
sl: posodobljeno

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Parent
sl: starš

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Export
sl: Izvoz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Open
sl: Odprto

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: All
sl: Vsi

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Inline
sl: V vrstici

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Roles
sl: Vloge

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Count
sl: Število

en: Mode
sl: Način

en: Warning
sl: Opozorilo

en: N/A
sl: N/D

en: Authored by
sl: Avtor

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Code
sl: Koda

en: Method
sl: Metoda

en: Table
sl: Tabela

en: Color
sl: Barva

en: Users
sl: Uporabniki

en: Rows
sl: Vrste

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Optional
sl: Neobvezno

en: module
sl: modul

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Hidden
sl: Skrito

en: Attachments
sl: Priponke

en: Show
sl: Prikaži

en: Key
sl: Ključ

en: Languages
sl: Jeziki

en: characters
sl: znaki

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Info
sl: Podatki

en: Results
sl: Rezultati

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Blocks
sl: Bloki

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Any
sl: Katerokoli

en: About
sl: O modulu

en: and
sl: in

en: Translate
sl: Prevodi

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: notice
sl: obvestilo

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Comma
sl: Vejica

en: Uses
sl: Uporablja

en: form
sl: obrazec

en: Author information
sl: Informacije o avtorju

en: Structure
sl: Struktura
