YAML Form (8.x-1.0-beta28) - en to eo translation catalogue (142 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Multiple
eo: Multopa

en: Required
eo: Bezonata

en: Parent
eo: Patro

en: none
eo: neniu

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Export
eo: Eksportu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: Time
eo: Tempo

en: Access
eo: Atingo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Inline
eo: en linio

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Roles
eo: Roloj

en: Signature
eo: Subskribo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Details
eo: Detaloj

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Code
eo: Kodo

en: Table
eo: Tabelo

en: Other
eo: Alia

en: Color
eo: Koloro

en: Users
eo: Uzantoj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Optional
eo: Nedeviga

en: module
eo: modulo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Show
eo: Montru

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Results
eo: Rezultoj

en: File settings
eo: Dosieraj agordoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: Challenge type
eo: Genro de tasko

en: Blocks
eo: Blokoj

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon

en: and
eo: kaj

en: Translate
eo: Traduku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: notice
eo: rimarko

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: form
eo: formularo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Author information
eo: Aŭtoraj informoj

en: Default challenge type
eo: Defaŭlta tipo de tasko

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Text format
eo: Tekstformato

en: Elements
eo: Elementoj

en: Structure
eo: Strukturo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
