YAML Form (8.x-1.0-beta29) - en to hr translation catalogue (203 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: title
hr: naslov

en: Register
hr: Registriraj se

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Item
hr: stavka

en: Private
hr: Privatno

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: error
hr: greška

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Download
hr: Preuzimanje

en: updated
hr: osvježeno

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: default
hr: Zadano

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Container
hr: Kontejner

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Required
hr: Nužno

en: Parent
hr: Nadređen

en: none
hr: ništa

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Export
hr: Izvezi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Open
hr: Otvoreno

en: Time
hr: Vrijeme

en: Access
hr: Pristup

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: File extensions
hr: Ekstenzije datoteka

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Visible
hr: Vidljivo

en: link
hr: poveznica

en: Teaser
hr: Mamac

en: Notes
hr: Bilješke

en: Text
hr: Tekst

en: Mail
hr: E-pošta

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Expanded
hr: Prošireno

en: All
hr: Svi

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Inline
hr: U istom redu

en: To
hr: Za

en: Preview message
hr: Pregledaj poruku

en: From
hr: Od

en: Roles
hr: Uloge

en: Signature
hr: Potpis

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: File ID
hr: ID datoteke

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Count
hr: Broj

en: Mode
hr: Režim

en: Warning
hr: Upozorenje

en: N/A
hr: N/D

en: Authored by
hr: Autor

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Details
hr: Detalji

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Code
hr: Kôd

en: Method
hr: Metoda

en: Table
hr: Tablica

en: Start
hr: Početak

en: Other
hr: Ostalo

en: Color
hr: Boja

en: Role
hr: Uloga

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: External
hr: Eksterni

en: Users
hr: Korisnici

en: Rows
hr: Redovi

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Template
hr: Predložak

en: module
hr: modul

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Attachments
hr: Privitci

en: Show
hr: Prikaži

en: Key
hr: Ključ

en: Change
hr: Promijeni

en: in
hr: u

en: Time format
hr: Format datuma

en: Clear
hr: Očisti

en: Source
hr: Izvor

en: Languages
hr: Jezici

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Empty
hr: Prazno

en: characters
hr: znakovi

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Results
hr: Rezultati

en: options
hr: opcije

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: File settings
hr: Postavke datoteke

en: Formats
hr: Oblici

en: Relationship
hr: Odnos

en: Automatic
hr: Automatski

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
hr: Omogućava stvaranje obrazaca i upitnika.

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Hide
hr: Sakrij

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Any
hr: Bilo koji

en: modules
hr: moduli

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Translate
hr: Prevedi

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: notice
hr: napomena

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: IP address
hr: IP adresa

en: Comma
hr: Zarez

en: Semicolon
hr: Točka zarez

en: Uses
hr: Uporaba

en: Date year range
hr: Raspon godna.

en: Trigger
hr: Okidač

en: form
hr: obrazac

en: Author information
hr: Podaci o autoru

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: Structure
hr: Struktura

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hr: Unesite vrijednost poput "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ili "50 MB" (megabytes) kako bi ograničili veličinu otpremljene datoteke. Ukoliko ostavite praznim veličine datoteka će biti ograničene samo s PHP-ovim ograničenjem najvećeg dopuštenog unosa i veličine otpreme (trenutno ograničenje <strong>%limit</strong>).

en: Time zones
hr: Vremenske zone

en: %module module installed.
hr: %module modul instaliran.

en: Update @title
hr: Osvježi  @title

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Update data
hr: Podaci o nadogradnjama
