YAML Form (8.x-1.0-beta3) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
