YAML Form (8.x-1.0-beta6) - en to bg translation catalogue (120 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: On
bg: Включи

en: error
bg: грешка

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: Test
bg: Тест

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Export
bg: Експорт

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Visible
bg: Видим

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Titles
bg: Заглавия

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: To:
bg: До:

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Off
bg: Изключи

en: To
bg: До

en: Preview message
bg: Преглед на съобщението

en: From
bg: От

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Mode
bg: Режим

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Details
bg: Детайли

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Code
bg: Код

en: Table
bg: Таблица

en: Other
bg: Други

en: Color
bg: Цвят

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Optional
bg: По желание

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Hidden
bg: Скрит

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Key
bg: Ключ

en: Clear
bg: Изчисти

en: Source
bg: Източник

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Results
bg: Резултати

en: options
bg: опции

en: From:
bg: От:

en: Subject:
bg: Заглавие:

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: and
bg: и

en: Translate
bg: Преведи

en: notice
bg: известие

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: form
bg: форма

en: File uploads
bg: Качване на файл

en: Text format
bg: Текстов формат

en: Structure
bg: Структура

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
