YAML Form (8.x-1.0-beta6) - en to se translation catalogue (32 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Complete
se: Gárvvis

en: and
se: ja

en: Translate
se: Jorgal
