YAML Form (8.x-1.0-beta7) - en to ku translation catalogue (119 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Item
ku: دانە

en: Private
ku: تایبەت

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Required
ku: پێویستە

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Visible
ku: بینراو

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: Mode
ku: جۆر

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Code
ku: کۆد

en: Table
ku: خشتە

en: Other
ku: هیتر

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Key
ku: کلیل

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Text field
ku: خانەی دەق

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: File settings
ku: ڕێکخستنەکانی پەڕگە.

en: MB
ku: م.ب.

en: Formats
ku: فۆرماتەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: notice
ku: زانیاری

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Comma
ku: کۆما

en: form
ku: فۆرم

en: File uploads
ku: بارکردنی پەڕگە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Structure
ku: پێکهاتە

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: %module module installed.
ku: مۆدیولی %module دامەزرێنرا.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
