YAML Form (8.x-1.0-beta8) - en to mg translation catalogue (32 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao

en: Source
mg: Loharano

en: Structure
mg: Tatitra
