YAML Form (8.x-1.0-beta9) - en to bo translation catalogue (158 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Count
bo: གྲངས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Other
bo: གཞན

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Show
bo: སྟོན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: and
bo: དང་

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Semicolon
bo: འབྱེད་རྟགས།(;)

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: And
bo: དང་

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Author information
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི་ཆ་འཕྲིན

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Administrative description
bo: དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
bo: ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱེད་པ། དཔེར་ན512༼bytes༽ དང་80 KB༼kilobytes༽ ཡང་ན་50 MB༼megabytes༽་ལྟ་བུ་སྤྱད་ནས་ཡིག་ཆ་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཆོག གལ་སྲིད་དེར་སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་ཚད་PHP་ཡི་གསར་སྤེལ་གྱི་ཚད་ཆེ་ཤོས་དང་ཡར་སྤྲོད་ཡིག་ཆའི་ཚད་ཁོ་ན་ལས་ཚོད་འཛིན་མེད། ༼མིག་སྔའི་ཚད་ནི་<strong>%limit</strong>ཡིན།༽

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
