YAML Form (8.x-1.0-beta9) - en to km translation catalogue (126 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: error
km: កំហុស

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: default
km: លំនាំដើម

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Export
km: នាំចេញ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Count
km: រាប់

en: Mode
km: របៀប​

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Code
km: កូដ

en: Table
km: តារាង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Color
km: ពណ៌

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Key
km: សំខាន់

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: characters
km: តួអក្សរ

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: File settings
km: ការ​កំណត់​ឯកសារ

en: MB
km: មេកាបៃ

en: Formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: and
km: និង

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: notice
km: កំណត់សម្គាល់

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: form
km: សំណុំ​បែបបទ​

en: Author information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​អ្នក​និពន្ធ

en: File uploads
km: ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
km: បញ្ចូល​តម្លៃ​ដូច​ជា​ "៥១២" (បៃ​) "៨០​ គ.ប" (គីឡូ​បៃ​) ឬ​ "៥០ ម.ប" (មេកា​បៃ​) ​ដើម្បី​ដាក់​កម្រិត​ទំហំ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ។ បើ​សិន​ទុក​​ទទេ​ ទំហំ​ឯកសារ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ដែន​កំណត់​​​ដោយទំហំ​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង និង​ការ​ប្រកាស​អតិបរមា​របស់​ PHP តែ​ប៉ុណ្ណោះ  (ដែន​កំណត់​បច្ចុប្បន្ន <strong>%limit</strong>) ។

en: %module module installed.
km: បាន​ដំឡើង​ម៉ូឌុល %module រួច​ហើយ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
