YAML Form (8.x-1.0-beta9) - en to oc translation catalogue (180 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: title
oc: títol

en: Status
oc: Estatut

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Item
oc: Element

en: Private
oc: Privat

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Closed
oc: Tampat

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: updated
oc: mes a jorn

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: default
oc: defaut

en: Test
oc: Testar

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Multiple
oc: Multipla

en: Required
oc: Requesit

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Export
oc: Exportar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Open
oc: Dobèrt

en: Access
oc: Accès

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Manage
oc: Gerir

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Notes
oc: Nòtas

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Titles
oc: Títols

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Options
oc: Opcions

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: To:
oc: A :

en: Date format
oc: Format de data

en: Off
oc: Desactivat

en: Ignored
oc: Ignorat

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: Contains
oc: Conten

en: Count
oc: Descompte

en: Mode
oc: Mòde

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Advanced
oc: Avançat

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Details
oc: Detalhs

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: Code
oc: Còde

en: Company
oc: Societat

en: Table
oc: Tablèu

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Rows
oc: Rengadas

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Empty text
oc: Tèxte de pagina void

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Pattern
oc: Motiu

en: Template
oc: Modèl

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Expiration Date
oc: Data d'expiracion

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Gender
oc: Sèxe

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Hidden
oc: Amagat

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Show
oc: Afichar

en: Key
oc: Clau

en: Token
oc: Geton (token)

en: Clear
oc: Escafar

en: Source
oc: Font

en: Definition
oc: Definicion

en: line
oc: linha

en: Date/time
oc: Data / Ora

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: lines
oc: linhas

en: Days
oc: Jorns

en: characters
oc: caractèrs

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: property
oc: proprietat

en: Results
oc: Resultats

en: options
oc: opcions

en: From:
oc: De :

en: Changed
oc: Modificat

en: Date created
oc: Data de creacion

en: File settings
oc: Paramètres dels fichièrs

en: MB
oc: Mo

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Form
oc: Formulari

en: Values
oc: Valors

en: Page settings
oc: Paramètres de la pagina

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Ordered list
oc: Lista triada

en: Unordered list
oc: Lista pas triada

en: and
oc: et

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Translate
oc: Traduire

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: notice
oc: notícia

en: Debugging
oc: Desbugatge

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Starts with
oc: Commence per

en: Properties
oc: Proprietats

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Comma
oc: Virgula

en: Semicolon
oc: Punt-virgula

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Date year range
oc: Interval d'annadas de la data

en: Yes/No
oc: Òc/Non

en: form
oc: formulari

en: And
oc: Et

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar

en: Author information
oc: Informacions de redaccion

en: File uploads
oc: Transferiments de fichièrs

en: Text format
oc: Format de tèxte

en: Administrative description
oc: Descripcion per l'administracion

en: Structure
oc: Estructura

en: Date changed
oc: Data de modificacion

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
oc: Picatz una valor coma "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) o "50 MB" (megabytes) per restringir la talha de fichièr permesa. Se ho deixeu en blanc, la talha del fichièr solament es limitarà per la talha maximala de post e la talha dels mandadisses de fichièrs del PHP (el límit actual es <strong>%limit</strong>).

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: %module module installed.
oc: S'es installat lo modul %module.

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
