YAML Form (8.x-1.0-unstable1) - en to ne translation catalogue (51 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: To
ne: लाई

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Table
ne: तालिका

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Clear
ne: सफा

en: Results
ne: परिणाम

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: form
ne: फाराम

en: Structure
ne: संरचना

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
