YAML Form (8.x-1.0-unstable2) - en to am translation catalogue (36 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Color
am: ቀለም

en: Clear
am: አጥራ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
