YAML form (8.x-1.0-unstable5) - en to ka translation catalogue (57 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: Add
ka: დამატება

en: Manage
ka: მართვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Details
ka: დეტალები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Table
ka: ცხრილი

en: Color
ka: ფერი

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Results
ka: შედეგები

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები

en: Structure
ka: სტრუქტურა
